Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PLATINUM MOTOR LUBLIN - Wiadomości
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zgodnie z przewidywaniami osłabiona plagą kontuzji Fogo Unia Leszno uległa na własnym torze Platinum Motor Lublin w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Niespodziewanie ZOOleszcz GKM Grudziądz niemal rozgromił na własnym torze jednego z faworytów do tytułu DMP, Platinum Motor Lublin w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał na własnym torze Platinum Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cała żużlowa Polska i nie tylko przez ostatnie trzy dni, oprócz 2 rundy cyklu SGP na Narodowym, żyła tym aby dowiedzieć się jaki jest stan zdrowia Dominika Kubery oraz ile trwać bę(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
0
Mecz 3 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Platinum Motor Lublin a Cellfas Wilki Krosno na wniosek organizatora zostaje odwołany.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone. Nowe terminy podane (...)
1
Zakończyła się pierwsza runda PGE Ekstraligi a w najbliższy weekend, odbędzie się druga kolejka, najlepszej ligi świata. Poznaliśmy już obsadę sędziowską na te spotkania.(...)
0
Niesprzyjające warunki atmosferyczne, które nie pozwoliły odpowiednio przygotować toru do meczu inaugurującego sezon żużlowy w Lublinie, na wniosek organizatora mecz na szczycie PG(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
57
Pogoda nie daję za wygraną i płata figle. Na najbliższy weekend były zaplanowane dwie oficjalne imprezy. Finał Texom MMPK oraz Puchar Fundacji PZM.(...)
70
W dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń a Platinum Motor Lublin lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy pokonując rywali w stosunku 51:39.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com