Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W ostatnim czasie umowy na przyszły sezon z KMŻ Lublin podpisało 5 zawodników. Na dwa tygodnie przez zamknięciem okienka transferowego działacze zapowiadają, że to nie koniec kompl(...)
0
Środowisko żużlowe na Opolszczyźnie z niecierpliwością czekało na dzisiejszy dzień. Spotkanie w ratuszu z prezydentem, byłym oraz potencjalnie nowym zarządem i kibicami, było wycze(...)
0
Wciąż nie znamy pełnej kadry KMŻ-u Lublin na sezon 2015. Działacze klubu podali ceny biletów i karnetów jakie będą obowiązywać w części zasadniczej rozgrywek Polskiej 2. Ligi Żużlo(...)
0
Oliver Allen w piątek, 9 stycznia, podpisał kontrakt ze Stowarzyszeniem CKM Włókniarz Częstochowa. Brytyjczyk podkreśla, że jest zadowolony iż trafił właśnie do Częstochowy, a skła(...)
0
Prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk - powołał w poniedziałek specjalną komisję, której zadaniem będzie przejęcie Areny Częstochowa, która w ostatnich sezonach była dzier(...)
0
KSM Krosno wciąż buduję drużynę na sezon 2015. Tym razem działacze "Wilków" zakontraktowali młodego Duńczyka, którym jest Kasper Lykke Nielsen. (...)
0
Już jutro powinno rozstrzygnąć się, co dalej z opolskim żużlem. Emocje rosną z dnia na dzień, z godziny na godzinę. To właśnie jutro poznamy odpowiedzi na wiele pytań, a nieklarown(...)
0
Przez Opole przechodzi gradobicie pytań, niejasnych odpowiedzi i niepewności. Kolejarz Opole od dłuższego czasu jest na ustach wielu mieszkańców Stolicy Polskiej Piosenki, jak i ok(...)
0
Ukrainiec Andrey Kobrin nie zmienia szczebla rozgrywek w polskiej lidze. Zawodnik odchodzi z Kolejarza Opole i przenosi się do KMŻ-u Lublin.(...)
0
Trwa działalność transferowa żużlowych klubów. Najwięcej niewiadomych jeśli chodzi o kadry drużyn jest w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Wśród klubów, które nie zamknęły swoich składów(...)
0
Drużyna Koziołków zakontraktowała nowego zawodnika. Jest nim Nike Lunna.(...)
0
26 latek będzie już czwarty rok z rzędu reprezentował klub z Krosna.(...)
0
Jak informuje oficjalna strona Stowarzyszenia na facebook'u, Dawid Stachyra podpisał kontrakt ze Stowarzyszeniem CKM Włókniarz Częstochowa.(...)
0
Mimo że opolski Kolejarz nie dostał pieniędzy z miasta co miało oznaczać koniec żużla w Opolu, nikt nie spoczywa na laurach. W Stolicy Polskiej Piosenki trwają przygotowania do spo(...)
0
Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa odkryło kolejne karty. Z Częstochową związali się Oleg Biesczastnow i Nikolaj Busk Jakobsen.(...)
0
Ostatnie kilka dni jest dla kibiców Kolejarza Opole niezwykle stresującymi, ponieważ nad ich opolskim klubem wiszą czarne chmury. Miasto pieniędzy na rozwój nie dało, prezes Drozd (...)
0
Już w niedzielę (11 stycznia) kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji włączył się także KMŻ Lublin przekazując na licytację ciekawe gadżety.(...)
0
W piątek Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa pochwaliło się zakontraktowaniem Clausa Vissinga i Olivera Allena. Już wiemy, że nie były to jedyne kontrakty częstochowskiego klu(...)
0
KMŻ Lublin rozpoczął budowanie formacji juniorskiej. Pierwszym młodzieżowcem, który parafował kontrakt z "Koziołkami" jest wychowanek KMŻ, Oskar Bober.(...)
0
Klub z Częstochowy zakontraktował dwóch nowych zawodników na przyszły sezon. Są to Claus Vissing i Olivier Allen.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com