Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POWER DUCK IVESTON PSZ POZNAN - Wiadomości
95
PSŻ Poznań otrzymał licencję warunkową, zbudował od nowa skład, który ma włączyć się do walki od play – offy 2. Ligi Żużlowej. Wczoraj informowaliśmy o porozumieniu zawartym między(...)
100
Grono się powiększa(...)
133
Zakończyły się prace modernizacyjne.(...)
167
Utalentowana rodzina.(...)
65
PSŻ Poznań ruszył ze stacjonarną sprzedażą karnetów na nadchodzący sezon w 2020 roku. Jak informuje klub karnet obejmuje 5 ligowych spotkań. Nabywając go jednak kibic płaci za 4 me(...)
125
Na żużel zabrał go dziadek(...)
108
Robert Miśkowiak składając podpis pod kontraktem postanowił pozostać w PSŻ Poznań na kolejny sezon. (...)
10
Klub z Poznania dotrzymał obietnicy. Ostatniego okienka transferowego pochwalił się kolejnym, trzecim kontraktem. Na starty w żółto – czarnych barwach zdecydował się 25 – letni Aus(...)
40
3 lata temu
Na zakończenie okienka transferowego PSŻ Poznań szykuje garść informacji. (...)
62
Power Duck Iveston PSŻ Poznań podpisał kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Tym razem jest to 29 – letni Polak, bardzo dobrze znany poznańskiej publiczności, pełniący w mijającym sezon(...)
423
Zbigniew Suchecki startował w barwach PSŻ Poznań w latach 2008 - 2009. (...)
926
Pierwszy krajowy zawodnik w kadrze PSŻ.(...)
430
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pozyskał kolejnego żużlowca, który będzie reprezentował „żółto-czarne” barwy w sezonie 2020! Nowym „Skorpionem” został Kevin Woelbert!(...)
0
Nicklas Porsing jest kolejnym żużlowcem, który będzie reprezentował barwy PSŻ Poznań w sezonie 2020!(...)
495
Niespełna 16-letni Marcus Birkemose dołącza do drużyny Trulu.work Stal Gorzów. Ten utalentowany Duńczyk podpisał dzisiaj 5-letni kontrakt. (...)
132
3 lata temu
Czas na podbój Nice 1. LŻ?(...)
0
W ostatnich dniach dominował chłód, wilgoć i niepewność dotycząca przyszłości Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Ta ligowa oczywiście. Wspomniane drużyny wystąpiły w baraż(...)
0
Orzeł Łódź pokonał na wyjeździe w rewanżu meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 42:45. Dzięki temu Orzeł zapewnił sobie utrzymanie na zapl(...)
0
W niedzielę jedna z drużyn będzie mogła zacząć planować starty w Nice 1. Lidze Żużlowej. Która? Na poznańskim Golęcinie o godzinie 15:00 rozegrany będzie rewanżowy mecz barażowy po(...)
50
Czy będą jakieś zmiany?(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com