Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PSZ POZNAN - Wiadomości
101
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
103
Młodzieżowiec Reprezentacji Łotwy, Francics Gusts w przyszłym sezonie będzie bronić barwy specHouse PSŻ Poznań.(...)
154
Poznański SpecHouse PSŻ wzmocnił swoja formację młodzieżową na zbliżający się wielkimi krokami tegoroczny sezon.(...)
103
W życiu sportowym Adriana Gomólskiego nastąpił kolejny etap. Od przyszłego sezonu obejmie stanowisko szkoleniowca PSŻ-u Poznań.(...)
214
PSŻ Poznań powoli kompletuje skład swojej drużyny na przyszły sezon. W dniu dzisiejszym włodarze klubu przedłużyli kontrakt z Robertem Chmielem.(...)
101
Kevin Juhl Pedersen w nadchodzącym roku będzie w zespole PSŻ Poznań reprezentował jego barwy na pozycji juniora. Pedersen będzie obok Jonas Seifert-Salk drugim Duńczykiem w skład(...)
152
Duńczyk, Jonas Seifert-Salk postanowił przedłużyć o kolejny sezon pobyt w PSŻ Poznań.(...)
105
Po dwóch latach rozłąki Vladimir Borodulin postanowił powrócić do składu poznańskich Skorpionów.(...)
0
Napiętego kalendarza żużlowego w sezonie 2021 ciąg dalszy. Tym razem zmianie uległ termin rozegrania IX i X rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Poznaniu(...)
87
We wtorkowe popołudnie w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania umowy partnerskiej między Stalą Gorzów a PSŻ-em Poznań. Na spotkaniu obecny(...)
437
Dziś w siedzibie klubu Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Marek Grzyb ogłosił, iż została zawarta umowa partnerska pomiędzy klubem sportowym Stal Gorzów (...)
2
Znowu zamieszanie wokół Amerykanina(...)
24
"Naturalna Medycyna" - tak nazywa się nowy sponsor tytularny zespołu z Poznania, występującego od tego roku w PLŻ2. Nowa nazwa pojawi się m.in. na plakatach, programach i zaproszen(...)
100
W naszej galerii można obejrzeć fotorelacje ze zgrupowania poznańskiego PSŻ, które odbyło się w dniach 23-25 lutego. Autorem zdjęć fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, Sandra Rejzn(...)
103
Brązowy medalista MIMP z 2007 roku, w przeszłości reprezentujący także kluby z Rybnika, Opola czy Ostrowa - Daniel Pytel, został dziś wybrany kapitanem poznańskich "Skorpionów". (...)
211
Tomasz Bajerski już od początku swojej kariery na motocyklu żużlowym wzbudzał wiele emocji. Jako junior był bardzo utalentowanym adeptem, który z impetem wdarł do składu ówczesnego(...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
184
Bartosz Tyras jest pierwszym młodym żużlowcem, który otwiera formację juniorską PSŻ Poznań. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza związał się z zespołem ze stolicy Wielkopolski je(...)
100
PSZ Poznań powraca na żużlowa mapę Polski po kilkuletniej nieobcecności. O tym kto zostaie kapitanem reaktywowanej drużyny Skorpionów zadecyduja zawodnicy.(...)
100
PSŻ Poznań będzie pracować nad torem, aby zawody na Golęcinie były bardziej widowiskowe, niż w roku ubiegłym. W sezonie 2016 w Poznaniu startowała Betard Sparta Wrocław. Mecze z u(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com