Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PSZ POZNAN - Wiadomości
87
We wtorkowe popołudnie w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania umowy partnerskiej między Stalą Gorzów a PSŻ-em Poznań. Na spotkaniu obecny(...)
437
Dziś w siedzibie klubu Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Marek Grzyb ogłosił, iż została zawarta umowa partnerska pomiędzy klubem sportowym Stal Gorzów (...)
2
Znowu zamieszanie wokół Amerykanina(...)
24
"Naturalna Medycyna" - tak nazywa się nowy sponsor tytularny zespołu z Poznania, występującego od tego roku w PLŻ2. Nowa nazwa pojawi się m.in. na plakatach, programach i zaproszen(...)
100
W naszej galerii można obejrzeć fotorelacje ze zgrupowania poznańskiego PSŻ, które odbyło się w dniach 23-25 lutego. Autorem zdjęć fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, Sandra Rejzn(...)
103
Brązowy medalista MIMP z 2007 roku, w przeszłości reprezentujący także kluby z Rybnika, Opola czy Ostrowa - Daniel Pytel, został dziś wybrany kapitanem poznańskich "Skorpionów". (...)
211
Tomasz Bajerski już od początku swojej kariery na motocyklu żużlowym wzbudzał wiele emocji. Jako junior był bardzo utalentowanym adeptem, który z impetem wdarł do składu ówczesnego(...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
184
Bartosz Tyras jest pierwszym młodym żużlowcem, który otwiera formację juniorską PSŻ Poznań. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza związał się z zespołem ze stolicy Wielkopolski je(...)
100
PSZ Poznań powraca na żużlowa mapę Polski po kilkuletniej nieobcecności. O tym kto zostaie kapitanem reaktywowanej drużyny Skorpionów zadecyduja zawodnicy.(...)
100
PSŻ Poznań będzie pracować nad torem, aby zawody na Golęcinie były bardziej widowiskowe, niż w roku ubiegłym. W sezonie 2016 w Poznaniu startowała Betard Sparta Wrocław. Mecze z u(...)
110
Okres zimowy to w "czarnym sporcie" tradycyjnie czas przygotowań żużlowców do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu, zaś dla trenerów drużyn - okres planowania treningów i spotk(...)
194
W piątek, 23 grudnia zakończyła się sonda dzięki, której poznańscy kibice mięli możliwość wyboru kevlaru w jakim wystąpią zawodnicy PSŻ Poznań w przyszłym sezonie.(...)
106
9 kwietnia (niedziela) zostaną zainaugurowane rozgrywki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Najlepszy zespół najniższej klasy rozgrywkowej poznamy 17 września.(...)
106
Drużyna PSŻ Poznań powraca do ligowego ścigania. Włodarze ?Skorpionów? nie ukrywają, iż marzy im się by stadion na Golęcinie odwiedzały tłumy kibiców. (...)
106
Od sezonu 2017 wracają rozgrywki drugiej Polskiej Ligi Żużlowej. W najniższej klasie rozgrywkowej miejsce znalazło się dla zespołów, które w roku 2016 najsłabiej pojechało w Nice P(...)
186
Kibice PSŻ Poznań wybiorą wzór kevlarów, w jakich wystąpią zawodnicy poznańskiej drużyny. (...)
1
W nadchodzącym sezonie Mateusz Borowicz będzie reprezentował barwy PSŻ Poznań. - Pamiętam pierwszą rozmowę z Prezesem Arkadiuszem Ładzińskim. Poczułem, że to będzie to, że Pozna(...)
82
PSŻ Poznań wraca do gry po sześcioletniej przerwie jazdy w lidze. Wczoraj zakończyło się okno transferowe i klub ze stolicy Wielkopolski może mówić o wielkim sukcesie, gdyż oficjal(...)
0
W ostatni dzień "okienka" transferowego do kadry poznańskich Skorpionów na sezon 2017 dołączyli Wojciech Lisiecki i Domink Moeser. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com