Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PSZ POZNAN - Wiadomości
2
Stadion na poznańskim Golęcinie, który jest domowym obiektem żużlowców Betardu Sparty Wrocław w sezonie 2016 PGE Ekstraligi będzie dysponował sektorem dla fanów drużyny przyjezdn(...)
10
W dniu jutrzejszym Poznań stanie się stolicą sportu żużlowego. Oprócz spotkania Głównej Komisji Sportu Żużlowego z prezesami I i II ligi dojdzie również do uroczystego podpisania u(...)
13
Jest nadzieja, że pojedziemy za rok w drugiej lidze. Musimy być jednak zabezpieczeni finansowo ? komentuje Arkadiusz Ładziński.(...)
1
Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe podało do informacji publicznej nowy termin finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Turniej odbędzie się 6 października.(...)
2
Prawie dwa miesiące temu żużel powrócił do stolicy Wielkopolski po ponad 4 latach przerwy. Od maja 2014 roku na poznańskim Golęcinie trwają zaawansowane prace nad renowacją toru i (...)
0
Podczas II turnieju Indywidualnych Mistrzostw Poznania - Lotto Poznań Speedway Cup, triumfatorem okazał się Kamil Pulczyński. Zawodnik KMŻ Motoru Lublin dowiózł 14 "oczek", tracąc (...)
0
W Poznaniu odbył się II turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Zawody komentują zdobywcy pierwszych trzech miejsc - Kamil Pulczyński, Damian Adamczak i Daniel Pytel oraz prezes Poznańs(...)
0
W tym roku kibice z Poznania nie mogą emocjonować się zmaganiami poznańskiej drużyny w lidze, jednak głód żużla w stolicy Wielkopolski zostanie w jakiejś części zaspokojony.(...)
0
Władze PSŻ Poznań poważnie myślą, aby w przyszłym roku wystawić do rozgrywek Polskiej 2. Ligi Żużlowej swój klub. Jest wiele osób, które pomagają bądź popierają te działania. Jedną(...)
0
Mimo, że drużyna z Poznania nie wystartowała w tegorocznych rozgrywkach ligowych zarządowi Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego udało się pozyskać się sponsora tytularnego. Zawod(...)
0
Prace remontowe na poznańskim Golęcinie idą pełną parą, w poniedziałek radni Poznania odbyli wyjazdowe posiedzenie, a miasto chce powołać swoją komisję, która ma dopracować dotychc(...)
0
Drużyna PSŻ Poznań nie przystąpi do rozgrywek ligowych w sezonie 2015, poznaniacy zakontraktowali mimo wszystko kilku zawodników. W czerwcu na Golęcinie zostanie rozegrany półfinał(...)
0
Piotr Dym to kolejny zawodnik, który zdecydował się na podpisanie umowy z włodarzami PSŻ-u Poznań. Kontrakt został podpisany na okres 2 lat.(...)
0
Kończy się okres transferowy w Polsce. Jednym z klubów, który podpisuje umowy pomimo tego, że nie wystartuje w lidze jest PSŻ Poznań. Tym razem z klubem związał się Adrian Szewczyk(...)
0
10 lat temu
PSŻ Poznań zakontraktował dwóch zawodników. Są nimi Polak Stanisław Burza i Czech Ondrej Smetana. Pierwszy z nich podpisał roczny kontrakt, a drugi dwuletnią umowę.(...)
0
W czerwcu na torze w Poznaniu zostanie rozegrany półfinał Brązowego Kasku, pracę związane z modernizacją obiektu na Golęcinie trwają, jednak nie wszyscy są zadowoleni z powrotu żuż(...)
0
Wizja powrotu żużla do stolicy Wielkopolski wydaje się być realna, w sezonie 2015 na torze na Golęcinie zostanie zorganizowany półfinał Brązowego Kasku. Włodarze poznańskiego żużla(...)
0
PSŻ Poznań nie wystartuje w rozgrywkach ligowych w nadchodzącym sezonie, ale zakontraktowało zawodnika, jest nim Emil Pulczyński. (...)
0
Żużel w stolicy Wielkopolski powoli zaczyna się odradzać, wielu ludzi włączyło się w akcję ratowania czarnego sportu w Poznaniu. Zarząd Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego zaniep(...)
0
W sobotę 22 listopada odbyło się spotkanie z Zarządem PSŻ Poznań, na spotkaniu obecni byli także kibice sportu żużlowego, a gościem specjalnym był Prezydent Miasta Poznania Ryszard(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com