Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
883
We wtorkowe popołudnie na torze w Zielonej Górze odbył się sparing pomiędzy miejscowym Falubazem i Fogo Unią Leszno. Na torze przy Wrocławskiej minimalnie lepsi okazali się leszczy(...)
142
7 miesięcy temu
Mateusz Tonder nie zaliczy do udanych poniedziałkowego sparingu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. Zawodnik udział w zawodach zakończył w swoim drugim starcie.(...)
249
Fogo Unia Leszno podjęła na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę z Zielonej Góry. W test meczu leszczynianie okazali się zdecydowanie lepsi i zwyciężyli w stosunku 59:31. Jutro (...)
452
W poniedziałkowe popołudnie Fogo Unia Leszno zmierzy się w sparingowym pojedynku z drużyną z Zielonej Góry. Włodarze klubu początkowo nie planowali transmisji z wydarzenia. (...)
102
Zespoły z Leszna i Zielonej Góry miały spotkać się w spotkaniach sparingowych w ubiegłym tygodniu, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Obie ekipy ustaliły nowe d(...)
0
Dzisiaj zespół RM Solar Falubaz Zielona Góra zaprezentował kevlary w jakich przystąpią w tym sezonie do rozgrywek PGE Ekstraligi. Nadal obowiązywać będą kolory klubowe tj. żółto-bi(...)
675
Fogo Unia Leszno w weekend miała rozegrać spotkania sparingowe z Falubazem Zielona Góra. Test mecze nie dojdą do skutku ze względu na mało optymistyczne warunki atmosferyczne.(...)
89
Bardzo ważny i jednocześnie trudny sezon czeka Damiana Pawliczaka. Zawodnik wkracza w wiek seniorski a to oznacza większą konkurencje o miejsce w składzie ekstraligowego Falubazu Z(...)
0
Falubaz Zielona Góra niejednokrotnie zaskakiwał swoich kibiców swoim nieszablonowym podejściem do tematu. (...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
112
Poznaliśmy już terminarz startów Ekstraligi na przyszły rok. Menagerowie zaczęli skrupulatnie oceniać swoje szanse i kalendarz startów. Jednym z nich jest Piotr Żyto, opiekun żużlo(...)
157
Podczas dzisiejszej konferencji RM Solar Falubazu Zielona Góra poznaliśmy niemal całą kadrę zielonogórskiego klubu.(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
135
Vartin Vaculik w dniu dzisiejszym wystosował na portalu społecznościowym wielkie podziękowania w kierunku zielonogórskiego RM Solar Falubaz, w którym spędził ostatnie dwa sezony.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40 i sięgnęła po brązowy medal PGE Ekstraligi 2020. Drużyna trenera Dariusza Śledzia była w dwumecz(...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze pokonał na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 37:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
204
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu półfinałowym z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w pierwszym spotkaniu przy Wrocławskie odn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com