Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROBERT CHMIEL - Wiadomości
0
OK Bedmet Kolejarz Opole zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Dzisiaj na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu byliśmy świadkami zaciętego do ostatniego biegu, meczu 2. Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Grupa Azoty Unia Tarnó(...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
214
PSŻ Poznań powoli kompletuje skład swojej drużyny na przyszły sezon. W dniu dzisiejszym włodarze klubu przedłużyli kontrakt z Robertem Chmielem.(...)
192
Kolejnym nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został wychowanek rybnickiego ROW-u, Robert Chmiel.(...)
82
Dla Roberta będzie to bardzo trudny i ważny sezon. Zawodnik zakończył starty w roli juniora, zmienił otoczenie i pierwszy, seniorski sezon odjedzie w barwach Zdunka Wybrzeża Gdańsk(...)
102
Dla nowego zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk sezon 2020 będzie pierwszym, w którym będzie występować jako senior.(...)
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
0
W piątkowym meczu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wyraźnie pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Kolejny w tym sezonie udany występ w rybnickiej drużynie za(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
16
Zwycięstwem młodzieżowców PGG ROW-u Rybnik zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbyła się na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Lesz(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
63
W spotkaniu IV kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Unię Tarnów. Kolejny dobry występ w tym sezonie zaliczył junior rybnickiej drużyny - Robert (...)
14
W niedzielnym spotkaniu czwartej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów 43:35. Mecz zakończono po 13. wyścigu z powodu złego stanu nawier(...)
109
W świąteczną niedzielę odbyło się zaległe spotkanie drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Orzeł Łódź 53:37.(...)
375
W trzeciej i zarazem ostatniej rundzie kwalifikacjnej do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów rozgrywanej na torze w Rawiczu zwciężył po wygraniu biegu dodatkowego (...)
124
Wczoraj na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców ROW-u Rybnik. Mimo temperatury poniżej zera i trudnej nawierzchni rybniczanom udało się w(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com