Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
CANAL+ wygrał przetarg, na mocy którego przedłużył prawa telewizyjne do transmisji PGE Ekstraligi. Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sportowych nadawcy oraz w serwisie CANAL+ online aż do 2025 roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROBERT CHMIEL - Wiadomości
192
Kolejnym nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został wychowanek rybnickiego ROW-u, Robert Chmiel.(...)
82
Dla Roberta będzie to bardzo trudny i ważny sezon. Zawodnik zakończył starty w roli juniora, zmienił otoczenie i pierwszy, seniorski sezon odjedzie w barwach Zdunka Wybrzeża Gdańsk(...)
102
Dla nowego zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk sezon 2020 będzie pierwszym, w którym będzie występować jako senior.(...)
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
0
W piątkowym meczu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wyraźnie pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Kolejny w tym sezonie udany występ w rybnickiej drużynie za(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
16
Zwycięstwem młodzieżowców PGG ROW-u Rybnik zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbyła się na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Lesz(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
63
W spotkaniu IV kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Unię Tarnów. Kolejny dobry występ w tym sezonie zaliczył junior rybnickiej drużyny - Robert (...)
14
W niedzielnym spotkaniu czwartej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów 43:35. Mecz zakończono po 13. wyścigu z powodu złego stanu nawier(...)
109
W świąteczną niedzielę odbyło się zaległe spotkanie drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Orzeł Łódź 53:37.(...)
375
W trzeciej i zarazem ostatniej rundzie kwalifikacjnej do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów rozgrywanej na torze w Rawiczu zwciężył po wygraniu biegu dodatkowego (...)
124
Wczoraj na stadionie przy ulicy Gliwickiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców ROW-u Rybnik. Mimo temperatury poniżej zera i trudnej nawierzchni rybniczanom udało się w(...)
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
107
Nowym zawodnikiem zakontraktowanym na najbliższy sezon w drużynie opolskiego "Kolejarza", będzie Robert Chmiel.(...)
133
W nadchodzącym sezonie po przejściu kilku znaczących zawodników z kategorii juniora do seniora, wielu młodym żużlowców daje możliwość zaistnienia mi.n w PGE Ekstralidze. Do miana n(...)
3
Żużlowego mistrza świata Europy 2016 roku poznamy już 17 września. Pierwszy numer startowy finałowego turnieju w Rybniku wylosował Krzysztof Kasprzak, który ? podobnie jak ponad po(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com