Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROBERT KOSCIECHA - Wiadomości
101
6 maja (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #GRUGOR, w której udział wzięli trener juniorów ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Robert Kościecha oraz żużlowiec grudziądzkiej drużyny, (...)
132
Po mimo, że sezon żużlowy tak na prawdę nie dobiegł jeszcze końca, a w Grudziądzu niemal wszystkie karty zostały odkryte. Dzisiaj grudziądzki klub poinformował, że pełniący od sezo(...)
506
W tym roku toruńska MotoArena obchodzi 10 – lecie istnienia. Z tej okazji 15 sierpnia o godzinie 17.00 rozpocznie się derbowy pojedynek pomiędzy Apatorem Adrianą Toruń a Pentelem (...)
32
Po niedzielnym treningu punktowanym o podsumowanie dyspozycji juniorów drużyny gości poprosiliśmy trenera młodzieżowej kadry. Jego podopieczni w trakcie tych zawodów zdobyli łączni(...)
159
MrGarden GKM Grudziądz w niedzielny wieczór walczył o ligowe punkty z drużyną Fogo Unii Leszno. Goście na obiekcie przy Strzeleckiej ulegli miejscowej drużynie dziesięcioma punktam(...)
300
MrGarden GKM Grudziądz poinformował, że do ich sztabu szkoleniowego dołączył dzisiaj Robert Kościecha. (...)
3
To nie jest sezon Get Well Toruń. Kolejna na Motoarenie w Grodzie Kopernika to szok. Tym razem gospodarze ulegli Betard Sparcie Wrocław 41:49 i jest to najwyższa porażka u siebie w(...)
8
Get Well Toruń wygrał na Motoarenie z ROW-em Rybnik 53:37 co daje realną szansę na punktu bonusowy w dwumeczu. Dla gości najlepiej punktował Grigorij Laguta ? 13 punktów w sześciu (...)
0
Get Well Toruń przegrał swój czwarty mecz z rzędu i po raz drugi uległ na własnym torze, tym razem Fogo Unii Leszno. W ekipie Piotra Barona najjaśniejszą postacią był Janusz Kołodz(...)
108
Falubaz pokonał na własnym torze gości z Torunia. Wysokie zwycięstwo gospodarzy na inaugurację, dodało wiary w powodzenie rozpoczętego sezonu. Torunian martwić może druga porażka z(...)
116
W Toruniu po niedzielnym meczu nikt nie ma powodów do radości. Zatroskane głowy powinni mieć także członkowie sztabu szkoleniowego. W tym wszystkim warto wyróżnić postawę juniorów (...)
148
Get Well Toruń przegrał na własnym torze z Cash Broker Stalą Gorzów 44:46. Liderem gospodarzy był Greg Hancock, który zdobył dziesięć punktów z bonusem. A w ekipie goście wymarzony(...)
0
Get Well Toruń podejmie dzisiaj na Motoarenie MRGARDEN GKM Grudziądz w ramach meczu sparingowego. Będzie to ostatni taki test przed własną publicznością dla podopiecznych Jacka Gaj(...)
0
Po przejściu Pawła Przedpełskiego na wiek seniora pojawiło się pytanie, kto go zastąpi na pozycji juniorskiej. Zdecydowano się zakontraktować Daniela Kaczmarka. Jednak po pierwszyc(...)
0
Mariusz Puszakowski podobnie jak Robert Kościecha jest wychowankiem toruńskiego Apatora. W związku z tym, popularnego ?Puzona? nie mogło zabraknąć na Benefisie pożegnalnym w sobotę(...)
14
Piotr Protasiewicz wystąpił w sobotnim Benefisie Roberta Kościechy pokazując się z bardzo dobrej strony. Podczas rundy zasadniczej zdobył osiem punktów w czterech startach a następ(...)
0
Adrian Miedziński od początku sezonu zaczyna sygnalizować, że jego sprzęt spisuje się dobrze. Podczas eliminacji do Złotego Kasku w Rawiczu dokonał historycznej rzeczy bowiem jako (...)
100
Piękna pogoda, wesoła atmosfera i dobre ściganie. Tak w kilku słowach można podsumować Benefis Roberta Kościechy i Memoriał Mariana Rose. Główny bohater tych zawodów pożegnał się z(...)
2
W dzisiejszym pożegnalnym spotkaniu Roberta Kościechy, które rozpoczęło się w Toruniu o 15 zwyciężyła ekipa Roberta Kościechy. W rozegranym potem memoriale Mariana Rosego najlepszy(...)
5
Decyzja o zakończeniu kariery sportowej nigdy nie jest prosta. W sporcie motorowym, takim jak żużel, jest to o tyle trudniejsze, że dyscyplinie tej towarzyszą ogromne emocje i adre(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com