Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
ROBERT LAMBERT - Wiadomości
200
eWinner Apator Toruń oficjalnie przedstawił nowego zawodnika, którym w przyszłym sezonie będzie Robert Lambert.(...)
36
Występujący czwarty sezon na polskich torach ligowych Brytyjczyk Robert Lambert będzie pojawiał się jako gość w 2. LŻ. Mistrza Europy 2020 zakontraktowały władze MSC Wölfe Wittstoc(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
155
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig zaległego 3. finału Tauron Speedway Euro Championship rozegranego w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasow(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
42
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
230
Kto będzie nowym pracodawcą Brytyjczyka?(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
29
Po sobotnim karambolu w 2. rundzie SEC w Toruniu dochodzą do nas coraz to nowe wieści związane ze zdrowiem uczestniczących w nim zawodników. Tym razem mamy informacje o kontuzji Ro(...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
0
Robert Lambert zajął trzecie miejsce podczas pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship 2019, która odbyła się w Lublinie. Brytyjczyk zdobył 14 punktów i zajmuje czwa(...)
52
Rosjanin Gleb Chugunow triumfował w 1 finale Fogo FIM Speedway U21 World Championship rozegranym w dniu dzisiejszym na torze w Lublinie. Na drugim stopniu podium stanął Bartosz Sme(...)
0
Robert Lambert należy do jednych z najbardziej zapracowanych zawodników nie tylko w stawce zmagań o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, ale i być może w całej PGE Ekst(...)