RONNIE JAMROZY - Wiadomości
0
Za nami zaległe mecze 1. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My przedstawiamy siódemkę najlepszych zawodników 1. kolejki na(...)
0
KMŻ Motor Lublin w dniu dzisiejszym (26 marca) rozpoczął treningi na swoim torze. Zajęcia przeprowadził trener "Koziołków" Jerzy Głogowski.(...)
0
Niespełna półtorej tygodnia zostało do zamknięcia okienka transferowego w polskiej lidze. Wiele klubów zamknęło już swoje transfery, a w piątek ma do tej grupy dołączyć także KMŻ L(...)
0
Działacze KMŻ Lublin zakontraktowali nowego zawodnika.(...)
0
Krośnieńskie Wilki wygrywając w meczu na szczycie PLŻ1 z MDM Komputery ŻKS Ostrovia wskoczyli na fotel lidera zrzucając z niego właśnie Ostrowian. Tłumnie zgromadzeni kibice na sta(...)
0
W dniu dzisiejszym umowę z ostrowskim zespołem parafował Ronnie Jamroży. Pewnie niemal jest, że z klubem żegna się Peter Karlsson. (...)
0
Ostatnimi czasy głośno było w Ostrowie na temat Mariusza Puszakowskiego i Ronnie Jamrożego. Jak dowiedziało się Radio Centrum zawodnicy ci oddalili się od zespołu drugoligowej Ostr(...)
0
Ronnie Jamroży zawodnik pierwszoligowego Orła Łódź został wypożyczony do drugoligowego KSM Krosno. Jego pierwszy start w nowych barwach będzie możliwy już najbliższą niedzielę, kie(...)
0
W rozegranym dziś w Daugavpils memoriale Dmitrija Dribintseva dominowali zawodnicy miejscowego klubu Lokomotive. Triumfował Andriej Lebiediew przed Kjastasem Poudżuksem i Romanem(...)
0
Ronnie Jamroży w drugim biegu przerwanych zawodów w Lublinie upadł na tor z Robertem Miśkowiakiem, być może sympatyczny Ronnie ma pęknięty obojczyk, zawodnik aktualnie jest na bada(...)
0
Bardzo dobrą formę prezentuje Ronnie jamroży, w niedzielnym meczu był jednym z ojców sukcesu Ostrowskiego zespołu wywalczył 10 oczek. (...)
0
Zwycięzcą Turniej Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę został Ronnie Jamroży, któremu jak sam podkreśla "leży" opolski tor. (...)
0
Ronnie Jamroży (Ostrovia Ostrów Wlkp.) zwyciężył Turniej Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę. W biegu finałowym pokonał zawodnika gospodarzy Michała Mitko oraz D(...)
0
Jedenaście punktów z dwoma bonusami to dorobek Ronniego Jamrożego w poniedziałkowym meczu w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie miejscowy ŻKS Ostrovia podejmował Lokomotiv Daugavpils. (...)
0
ŻKS Ostrovia kompletuje skład na sezon 2012, kolejnym zawodnikiem w Ostrowskim zespole będzie Ronnie Jamroży. W poprzednim sezonie Jamroży startował w barwach klubu z Rybnika. (...)
0
Zespół RKM-u ROW Rybnik zdołał odrobić straty z Lublina - 51:39 - zwyciężając na własnym obiekcie 58:30 i zapewnił sobie tym samym pierwszoligowy byt w przyszłorocznych rozg(...)
0
Dzisiejszy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zakończył się zwycięstwem pary Tomasz Chrzanowski - Daniel Jeleniewski. O podsumowanie zawodów poprosiliśmy trójkę zawodnik(...)
0
13 lat temu
Po wielu latach upadania rybnickiego żużla, znów pojawiła się iskierka nadziei. Pamiętny sezon 2010 dał do zrozumienia wszystkim w Rybniku, że potrzebne są zmiany, że ROW znalazł s(...)
0
Ronnie Jamroży od 2009 roku startuje w barwach rybnickich rekinów. Waleczny zawodnik dobrze zaaklimatyzował się w Rybniku i szybko stał się ulubieńcem tutejszych kibiców. Zeszły se(...)