Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROW RYBNIK - Wiadomości
197
Osłabiona brakiem Jepsena Jensena drużyna ROW - u Rybnik bardzo dobrze poradziła sobie w Gdańsku. Gospodarze zdołali wyszarpać remis gościom dosłownie na ostatniej prostej 15. wyśc(...)
1
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W hicie 2 kolejki eWinner 1.Ligi żużlowej niestety nie ujrzymy po stronie gości Michaela Jepsena Jensen. Zawodnik poinformował, że cały jego team zarażony został koronawirusem i ni(...)
409
Na niedzielne popołudnie zaplanowana została 2. kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej, w której ekipa Zdunek Wybrzeża Gdańsk podejmie na własnym torze gości z Row-u Rybnik.(...)
549
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Po niespełna półrocznej przerwie w końcu wracamy na żużlowe tory ze zmaganiami Winner 1. Ligi Żużlowej. Choć na pewno nie w formie której wszyscy byśmy chcieli, tym razem startujem(...)
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
2
Sezon żużlowy jeszcze się nie rozpoczął a Krzysztof Mrozek już jest zadowolony ze współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem. Prezes rybnickiego klubu wypowiada się o szkoleniowcu w (...)
198
Niezwykle oryginalnym pomysłem na organizację imprezy mikołajkowej błysnęli działacze oraz kibice ROW-u Rybnik. Przed rybnickim szpitalem, specjalnie dla personelu medycznego odbył(...)
114
Już za 5 tygodni rozpocznie się ściganie pod Jasną Górą. Jak informuje oficjalna strona klubu z Częstochowy, na 21 marca zaplanowano 48. odsłonę Memoriału Idzikowskiego i Czernego.(...)
112
Już w piątek odbędzie się rewanżowy trening punktowany, w którym Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z pierwszoligowym ROW-em Rybnik. Znamy awizowane zestawienia obu ekip.(...)
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
298
Dzisiaj w na stadionie w Rybniku odbędzie się trening punktowany, w którym miejscowy ROW zmierzy się ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Znamy awizowane składy obu drużyn na to spot(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
489
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutro trening punktowany, w którym ROW Rybnik miał zmierzyć się na własnym torze z Get Well Toruń.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
1
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze drugoligowy OK Kolejarz Opole 56:34. Rewanż pomiędzy zespołami zaplanowano na poniedziałek.(...)
104
Już w niedzielę ROW Rybnik rozegra pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem rybnickiej drużyny będzie drugoligowy Kolejarz Opole. Wiemy również że sobotnia potyczka, która miał(...)
0
Piękna pogoda sprawiła, że kolejna drużyna wyjedzie na tor. Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej żużlowcy rybnickiego ROW-u przeprowadzą pierwszy tegoroczny trening.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com