Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROW RYBNIK - Wiadomości
111
Jan Kvech dołącza do pierwszoligowej drużyny ROW Rybnik w sezonie 2023. Czech zostanie wypożyczony na rok z zielonogórskiego Falubazu. (...)
103
Patryk Wojdyło to kolejny zawodnik, który zdecydował się podpisać nowy kontrakt z ekipą ROW Rybnik. Wcześniej umowę z klubem podpisali Krystian Pieszczek, Brady Kurtz oraz Patrick (...)
208
Krystian Pieszczek to kolejny zawodnik który predłużył kontrakt z ROW-em Rybnik. Polski senior podpisał z "Rekinami" roczny kontrakt.(...)
105
2 tygodnie temu
ROW Rybnik ogłosił, że wystartował Plebiscyt Rekiny 2022. Kibice mogą w nim wybrać najlepszych zawodników "Rekinów" w minionym sezonie.(...)
163
Włodarze ROW Rybnik poinformowali, że klub pozyskał nowego sponsora. Głównym sponsorem w sezonie 2023 będzie firma Cargo Port z Gdyni.(...)
105
Antoni Skupień, trener ROW-u Rybnik, jednym zdaniem podsumowuje sezon 2022 i mówi, jak będzie wyglądać drużyna za rok. – Jeśli wszystko wypali, to jedziemy o play-off, a potem się (...)
104
Krystian Pieszczek dochodzi do zdrowia po wypadku do którego doszło podczas obchodów 90-lecia ROW-u Rybnik. Klub poinformował, że zawodnik przejdzie niedługo zabieg.(...)
130
W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 odbędą się Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska.(...)
317
W niedziele kibice żużla w Rybniku, będą świadkami ciekawego turnieju z okazji 90-lecia klubu ROW Rybnik. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawą listę start(...)
105
Ze względu na niekorzystne prognozy turniej z okazji 90-lecia ROW-u Rybnik zostaje przeniesiony z 8 na 16 października. Początek imprezy o godzinie 16.00.(...)
155
Krzysztof Mrozek, i jego ROW Rybnik, przedstawił nazwisko drugiego zawodnika który uzgodnił warunki z drużyną z Rybnikiem. W Rybniku drugi rok z rzędu spędzi Krystian Pieszczek.(...)
363
Prezes ROW-u Rybnik pod koniec lipca poinformował, że Andreas Lyager w przyszłym sezonie będzie nadal reprezentował zielono-czarne barwy. Sytuacja zmieniła się w ostatnich dniach (...)
176
Prezes Krzysztof Mrozek osiągnął porozumienie z Patrykiem Wojdyło, który drugi rok z rzędu będzie reprezentował barwy rybnickiego klubu. Podobnie jak w zeszłym sezonie Patryk jest (...)
240
ROW Rybnik rozpoczął budowę składu na sezon 2023. Pierwszym zawodnikiem, z którym prezes Krzysztof Mrozek osiągnął porozumienie jest Andreas Lyager.(...)
72
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W sobotę o godz. 16.30 w Rybniku dojdzie do meczu pomiędzy miejscowym ROW-em a Orłem z Łodzi. Mecz ten jest bardzo ważny dla gospodarzy, bo, żeby utrzymać się w 1 lidze muszą to sp(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Po zwycięstwie nad Wybrzeżem Gdańsk ROW Rybnik opuścił ostatnie miejsce w tabeli i jest krok bliżej utrzymania niż Start Gniezno. Rybniczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się w T(...)
234
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W najbliższa niedzielę ostatni w tabeli ROW podejmie w miarę spokojne o ligowy byt Wybrzeże Gdańsk, które zapatruje się jeszcze na walkę o Play Off. Chociaż przy tylu kontuzjach w (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com