Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROW RYBNIK - Wiadomości
114
Już za 5 tygodni rozpocznie się ściganie pod Jasną Górą. Jak informuje oficjalna strona klubu z Częstochowy, na 21 marca zaplanowano 48. odsłonę Memoriału Idzikowskiego i Czernego.(...)
112
Już w piątek odbędzie się rewanżowy trening punktowany, w którym Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z pierwszoligowym ROW-em Rybnik. Znamy awizowane zestawienia obu ekip.(...)
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
298
Dzisiaj w na stadionie w Rybniku odbędzie się trening punktowany, w którym miejscowy ROW zmierzy się ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Znamy awizowane składy obu drużyn na to spot(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
489
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na jutro trening punktowany, w którym ROW Rybnik miał zmierzyć się na własnym torze z Get Well Toruń.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
1
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze drugoligowy OK Kolejarz Opole 56:34. Rewanż pomiędzy zespołami zaplanowano na poniedziałek.(...)
104
Już w niedzielę ROW Rybnik rozegra pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem rybnickiej drużyny będzie drugoligowy Kolejarz Opole. Wiemy również że sobotnia potyczka, która miał(...)
0
Piękna pogoda sprawiła, że kolejna drużyna wyjedzie na tor. Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej żużlowcy rybnickiego ROW-u przeprowadzą pierwszy tegoroczny trening.(...)
1337
Działacze rybnickiego klubu nie zwalniają tempa. Dzisiaj ogłoszono kolejne wzmocnienie drużyny ze Śląska. Nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik został Australijczyk Nick Morris.(...)
384
Prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek na łamach oficjalnej strony klubowej wydał specjalne oświadczenie, które dotyczy jego wypowiedzi podczas ostatniego spotkania z kibicami.(...)
169
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą tele(...)
33
W zaplanowanym na 24 marca o godzinie 14:45 meczu Północ - Południe na łódzkiej Moto Arenie coraz mniej tajemnic. Główna Komisja Sportu Żużlowego na trenera drużyny Południa nomino(...)
1
2 lata temu
wg Krzysztofa Mrozka(...)
411
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu klubu z kibicami. Prezes Krzysztof Mrozek opowiedział o sytuacji z Grigorijem Łagutą. – Wyegzekwuję co do grosza to, co nam się należ(...)
13
Zakończyło się głosowanie internautów na Człowieka Roku 2018 w Rybniku. Czytelnicy portalu Rybnik.com.pl. zdecydowali, że statuetka po raz kolejny ma trafić do Kacpra Woryny, kapit(...)
439
Prezydent Rybnika Piotr Kuczera odniósł się do zachowania Grigorija Łaguty. Zapowiada również, że rybnicki klub podejmie „konieczne kroki prawne”.(...)
0
Nie jestem adwokatem Grigorija Łaguty ale ...(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com