Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Poważna kontuzja Pawła Trześniewskiego
 03.08.2023 1:34
Dzisiaj na torze w Rybniku rozgrywana była trzecia runda ćwierćfinału DMPJ. Niestety fatalnie zakończyła się dla Pawła Trześniewskiego.

W biegu 11 akcja Kacpra Mateusza Grzelaka była na tyle niebezpieczna, że doszło do karambolu, w którym najbardziej ucierpiał Paweł Trześniewski. Junior ROW-u Rybnik został karetka przetransportowany do szpitala na badania.

 

Po kilku godzinach rybnicki klub wspólnie z ojcem Pawła Trześniewskiego wystosowali komunikat na temat jego stanu zdrowia.

 

Stan zdrowia Pawła Trześniewskiego uczestniczącego w fatalnie wyglądającym wypadku u nas na torze podczas zawodów DMPJ jest ciężki, na ten moment stabilny. Paweł ma złamane trzy żebra z przemieszczeniem, cztery żebra bez przemieszczenia, odmę płuc oraz obrażenia wewnętrzne. Jest pod opieką lekarzy z WSS Rybnik. Jak poinformował nas lekarz prowadzący, nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Paweł pozostanie w szpitalu minimum tydzień. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Jutro około południa przekażemy kolejne informacje.

Redakcja (za: row.rybnik.com.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com