Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RTZ RZESZOW - Wiadomości
0
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
MSC Wölfe Wittstock mają na koncie pierwszą wygraną w polskiej drugiej lidze. Niemiecki klub pokonał na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
104
W piątkowe popołudnie rozpoczynamy kolejne, żużlowe emocje. Jako, że najlepszy efekt uzyskuje się poprzez stopniowe dawkowanie wrażeń toteż i tym razem całą zabawę rozpoczną zawody(...)
1
RTŻ Rzeszów rozgromił na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Rzeszowscy kibice, spragnieni ligowych emocji będą mieli zaszczyt jako pierwsi poczuć zapach metanolu na drugoligowych torach. Na dzień dobry zapowiada się bardzo ciekawe widowisko(...)
0
Coraz bliżej do momentu inaugurującego 2. Ligę Żużlową. Będzie to szczególny czas zwłaszcza dla Rzeszowa, który po rocznym niebycie wraca do ligowej rywalizacji. Jan Madej, prezes (...)
4
Związany kontraktem warszawskim z Motorem Lublin Dawid Lampart został wypożyczony do nowego klubu i będzie występował w rodzinnym Rzeszowie. Dwa poprzednie sezony żużlowiec spędził(...)
28
Pierwsze kółka mają za sobą zawodnicy drugoligowego RzTŻ. W środku mijającego tygodnia odbyły się pierwsze treningi. Rzeszowianie zdali test na przygotowanie nawierzchni, która mim(...)
0
Jak podają nowiny24 duńska federacja żużlowa podobnie jak PGE Ekstraliga planuje wrócić do ścigania w czerwcu. (...)
31
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o przełożeniu inauguracji lig żużlowych w Polsce. Podkarpackie media rozmawiały o tej sytuacji z 22-letnim Duńczykiem Patrickiem Han(...)
0
Żużlowiec GKM MrGarden Grudziądz będzie sezonie 2020 pojawiał się w składzie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego w roli gościa.(...)
0
Po nieudanym podboju PGE Ekstraligi w barwach truly.work Stali Gorzów, Adam Ellis schodzi o klasy rozgrywkowe niżej. W nadchodzącym sezonie, 24-letni Brytyjczyk pojedzie dla Rzeszo(...)
18
Janusz Stachyra poprowadzi nowy klub na mapie polskiego speedway'a - Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Doświadczony szkoleniowiec udzielił wywiadu lokalnej prasie.(...)
56
Po ubiegłotygodniowej prezentacji ekipa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego szlifowała formę na zgrupowaniu w Arłamowie. W poniedziałek do grupy dołączył Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
20
W piątkowy wieczór w Millenium Hall miała miejsce prezentacja drugoligowego zespołu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Przedstawiono trenera drużyny, a głosami zawodników i kilkuset(...)
0
10 miesięcy temu
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
3
10 miesięcy temu
Rzeszowskie Towarzystwo Sportowe poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych o zmianach w swojej strukturze. Z ostatnim dniem roku kalendarzowego 2019 z funkcją prezesa(...)
50
10 miesięcy temu
25 stycznia w Millenium Hall czeka nas prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.(...)
29
Senior Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego Edward Mazur postanowił wprowadzić zmiany w sposobie przygotowań do sezonu, aby rok 2020 przyniósł mu więcej satysfakcji niż ubiegły.(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com