Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bydgoszcz, Güstrow, Rybnik oraz jedno tajemnicze miasto będą gospodarzami tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Cztery rundy zmagań zostaną rozegrane w ciągu 28 dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RYBNIK - wyszukaj wiadomości
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
2
Sezon żużlowy jeszcze się nie rozpoczął a Krzysztof Mrozek już jest zadowolony ze współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem. Prezes rybnickiego klubu wypowiada się o szkoleniowcu w (...)
198
Niezwykle oryginalnym pomysłem na organizację imprezy mikołajkowej błysnęli działacze oraz kibice ROW-u Rybnik. Przed rybnickim szpitalem, specjalnie dla personelu medycznego odbył(...)
777
Podczas dzisiejszej konferencji ROW-u Rybnik prezes Krzysztof Mrozek zaprezentował całą rybnicką drużynę jaka prezentować będzie się w przyszłym roku w rozgrywkach eWinner 1.Ligi ż(...)
470
Wychowanek rybnickiego ROW-u, Kacper Woryna po ośmiu latach postanowił zmienić barwy klubowe. Dzisiaj za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował o swoim ruch dotycząc(...)
298
na swoim profilu jednego z portali społecznościowych poinformował, że po trzech latach startów w rybnickim ROW-ie nadszedł czas na zmiany barw klubowych. (...)
209
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. W półfinale rozgrywek PGE Ekstraligi na drużynę trenera Dariusza Śledzia czeka Moje Bermudy Stal Gorzów(...)
158
Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. PGG ROW Rybnik podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław. Dla gospodarzy będzie to szansa na godne pożegnanie się z najlepsz(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
Mecz 13. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w najbliższą środę, 9 września. Spotkanie zostanie rozegrane w Rybniku(...)
109
W ostatnich dniach władze częstochowskiego klubu informowały o poważnej awarii wodociągów jaka miała miejsce na stadionie SGP Arena. Olbrzymia ilość wody jaka wyciekła do stadionow(...)
448
Dzisiejsze spotkanie 13 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a PGG ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku ze względu na ciężkie warunki torowe.(...)
210
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rybniku miało dojść do przekazania ważnych informacji dotyczących funkcjonowania klubu po spadku z PGE Ekstraligi. Najważniejsza informac(...)
3
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
357
Motor Lublin pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
492
W związku z epidemią koronawirusa niedzielne spotkanie PGG ROW-u Rybnik z Motorem Lublin odbędzie się bez widzów na stadionie.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
0
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com