Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RZTZ RZESZOW - Wiadomości
117
Upływa drugi miesiąc od czasu kiedy przyjąłem funkcję Prezesa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Wszyscy pracujemy intensywnie, a sezon zbliża się szybko. Jesteśmy w okresie inte(...)
288
4 miesiące temu
Zarząd RzTŻ Rzeszów wystosował wniosek do władz Głównej Komisji Sportu Żużlowego o przesunięcie o miesiąc inaugurację 2.Ligi żużlowej. Wniosek poparty został przez większość prezes(...)
214
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy St(...)
166
W nadchodzącym sezonie klub z Rzeszowa będzie występować w rozgrywkach 2.Ligi żużlowej pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. (...)
103
Po udanym minionym sezonie w barwach RzTŻ Rzeszów kolejną szansę startów otrzymuje Kenneth Hansen. Duńczyk zakończył sezon ze średnią 1,955 pkt. na bieg.(...)
0
Czy roczna przerwa była potrzebna ośrodkowi żużlowemu w Rzeszowie? Najwyraźniej tak. Najpierw klub powrócił do ligowego ścigania a teraz informuje o zawarciu porozumienia z partner(...)
317
Kulisy budowania zespołu na sezon 2021, a także kwestie związane ze zmianą nazwy klubu i mistrzostwami świata na długim torze przewijają się w wywiadzie, którego podkarpackim "Nowi(...)
1387
Andriej Karpow po czternastu latach wraca do Rzeszowa i w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy RzTŻ. 33-letni zawodnik z Ukrainy udzielił wywiadu podkarpackim „Nowinom”.(...)
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
1457
Nowym menadżerem RTŻ Rzeszów od przyszłego sezonu został Michał Widera.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole rozgromił na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Na zakończenie żużlowego sezonu w Rzeszowie zostanie zorganizowany turniej o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Zawody zaplanowane zostały na 8 października o godzinie 16(...)
175
RzTŻ Rzeszów pokonał(a) na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mimo wielogodzinnych starań nie udało się doprowadzić do stanu używalności nawierzchni w Rzeszowie i Jury zawodów podjęło decyzję o odwołaniu meczu. Nowy termin spotkania IX kolejk(...)
223
Jeśli gospodarzom uda się przygotować regulaminowy tor, to mecz 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej pomiędzy miejscowym RzTŻ a MSC Wölfe Wittstock rozpocznie się w sobotę, 3 października o(...)
107
Wilki Krosno rozbiły na wyjeździe RzTŻ Rzeszów w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
specHouse PSŻ Poznań pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
112
RzTŻ Rzeszów pokonał na własnym torze Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com