Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SAM MASTERS - Wiadomości
515
Sam Masters triumfował na torze w Mildura, gdzie rozegrano drugą rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Na drugim miejscu uplasował się Max Fricke, zaś trzecie przypadło dla Da(...)
109
Sam Masters został ogłoszony jako ostatnie wzmocnienie drużyny TŻ Ostrovii. Australijczyk, który rok temu jeździł w Speedway Wandzie Kraków to młody i perspektywiczny zawodnik, maj(...)
102
Sam Masters wystąpi 22 października w Melbourne podczas QBE Insurance FIM Speedway Grand Prix Australii. Na Etihad Stadium Australijczyk zastąpi kontuzjowanego Jasona Doyle`a.(...)
0
Zawody pod nazwą Speedway Show zakończą tegoroczny sezon żużlowy. W najbliższą niedzielę (2 października) staną na przeciwko siebie drużyny dowodzone przez trenerów Lecha Kędziorę(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
0
1 stycznia w Kurri Kurri początek Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 w kategorii seniorów. Na starcie zabraknie triumfatorów z ostatnich dwóch sezonów i zarazem uczestników c(...)
1
Wolverhampton skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z zakontraktowaniem Jacoba Thorssella i Sama Mastersa.(...)
9
Sam Masters jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy drużyny z Krakowa. (...)
15
Zakończył zawody z pięcioma punktami na koncie i całkiem nieźle zaprezentował się przed publicznością w Melbourne. Dał również próbkę swoich umiejętności wojowniczych, kiedy bez (...)
10
Obok Jasona Doyle'a, Chrisa Holdera i Troya Batchelora w sobotnim Grand Prix w Melbourne wystartuje czwarty z przedstawicieli gospodarzy - Sam Masters, który otrzymał od organizato(...)
0
Para Australijczyków : Sam Masters oraz Robert Branford wygrali w rozgrywanym na torze Rye House turniej Pair of Aces. O dużym pechu może mówić inny z Australijczyków, Davey Watt, (...)
2
Indywidualny wicemistrz Australii Sam Masters otrzymał dziką kartę na pierwsze od trzynastu lat Grand Prix Australii na żużlu, które odbędzie się 24 października na Etihad Stadium (...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
Słowak wygrał w Rundzie Kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata 2016 w niemieckim Abensbergu z 14 punktami. Na drugim miejscu uplasował się Sam Masters (12 punktów), a podium uzupełni(...)
0
W sobotę spadkowicz Nice Polskiej Ligi Żużlowej ogłosił podpisanie kontraktu z trzema nowymi zawodnikami. Drużynę KMŻ wzmocnili Ales Dryml, Sam Masters oraz Damian Dąbrowski.(...)
0
Za nami kolejna odsłona Indywidualnych Mistrzostw Australii. Trzeci finał wygrał dość niespodziewanie Sam Masters. Na drugim miejscu uplasował się Max Fricke. Zwycięzca dwóch poprz(...)
0
Sam Masters, startujący w ubiegłym sezonie w Poole Pirates, związał się kontraktem z Wolverhampton Wolves. Tym samym zespół Wilków zakończył kompletowanie składu na sezon 2013. (...)