Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBP - Wiadomości
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
45
Fogo Power to najbardziej utytułowana ekipa w historii Speedway Best Pairs ponieważ obie edycje padły właśnie ich łupem. W dwóch ostatnich latach o sile tej pary stanowili bracia P(...)
272
Pierwsze poważne ściganie w tym sezonie można uznać za odbyte. Na toruńskiej Motoarenie została rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. I po raz kolejny triumfowała w nich ek(...)
99
Przemysław Pawlickim w piątkowym ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył dwanaście punktów, co dało mu trzecie miejsce na torze w Gnieźnie.(...)
103
17 sierpnia (czwartek) do Gniezna przyjedzie światowa czołówka, aby wziąć udział w rywalizacji w ramach Speedway Best Pairs. Decyzja o przesunięciu gnieźnieńskiej rundy wiąże się z(...)
1
Nie dojdzie do skutku zaplanowana na czwartek gnieźnieńska runda Speedway Best Paris. W Pierwszej Stolicy Polski od godzin porannych warunki atmosfereczne były nie korzystne i pomi(...)
50
Już w czwartek zostanie rozegrana druga runda Speedway Best Pairs w pierwszej stolicy Polski. Na gnieźnieńskim owalu spotka się dziewięciu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie (...)
134
Kai Huckenbeck, to nazwisko powinien zapamiętać każdy kibic czarnego sportu. Młody Niemiec jest bez wątpienia wielką nadzieją żużla za naszą zachodnią granicą. Kai Huckenbeck podcz(...)
128
Nicki Pedersen powraca do ekipy Trans MF Pro Race Team. Duńczyka ujrzymy na torze podczas gnieźnieńskiej rundy Speedway Best Pairs. 40-latek zastąpił rezerwowego Mark Rissa i wraz(...)
8
W ubiegłą sobotę na Motoarenie zostały rozegrane zawody Speedway Grand Prix, które wygrała ekipa Fogo Power. Liderem był Bartosz Zmarzlik, zdobywca czternastu punktów a Piotr Pawli(...)
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
300
Po raz kolejny żużlowe ściganie w naszym kraju zostało zainaugurowane imprezą Speedway Best Pairs. Zawody, jak na pierwsze w tym sezonie, mogły się podobać. Z pewnością mogłoby tro(...)
104
W październiku 2016 roku podczas zawodów Speedway Grand Prix w Toruniu, Jason Doyle nabawił się fatalnej kontuzji, którą musiał leczyć przez cały okres zimowy. Jak widać po wczoraj(...)
101
W sobotę 25 marca na toruńskiej Motoarenie zainaugurowano żużlowy sezon 2017. Zawody Speedway Best Pairs zobaczyło blisko dziesięć tysięcy kibiców. Całe zawody wygrała para Fogo Po(...)
107
Dziś rozpoczął się kolejny żużlowy sezon w Toruniu. Po pierwszej rundzie Speedway Best Pairs na pierwszej lokacje par sponsorskich uplasował się FOGO Power. Rok temu Motoarenę podb(...)
2
W sobotę, 25 marca sezon żużlowy będzie można uznać za otwarty. Na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. Formuła, tak samo jak w roku ubiegły(...)
0
8 lat temu
Wolontariusze w fioletowych koszulkach pojawią się na wszystkich imprezach żużlowych organizowanych przez One Sport w sezonie 2017. Będą oni widoczni na stadionach całej Europy, co(...)
105
Zmiany w zespole Trans MF Pro Race Team. W cyklu Speedway Best Pairs 2017 do Martina Smolińskiego dołącza piąty zawodnik Speedway Euro Championship 2016 - Leon Madsen oraz dwukrotn(...)
58
Greg Hancock mimo pierwszych spotkań z Aniołem na piersi, które nie były dla niego udane, wyrasta na zdecydowanego lidera zespołu. Na lidera, którego ekipa toruńska już dawno nie (...)
4
Czwartego czerwca na stadion w Ostrowie Wielkopolskim wraca wielki światowy żużel i gwiazdy speedwaya zaprezentują się ostrowskiej publiczności. O godzinie 20:00 dojdzie do finału(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com