Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEBASTIAN NIEDZWIEDZ - Wiadomości
103
Dziś kolejnego zawodnika potwierdził Stelmet Falubaz Zielona Góra. Z klubem kontrakt podpisał Sebastian Niedźwiedź. Zawodnik w tym roku startował zarówno w PGE Ekstralidze, gdzie n(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
0
W minioną niedzielę podczas ostatniej kolejki rundy zasadniczej Nicki Pedersen zaliczył ciężki upadek i nadal przebywa w szpitalu. Duńczyk został już przetransportowany do kliniki (...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
136
Chris Harris triumfował dzisiaj w NGK Spark Plugs Olympique na Monmore Green Stadium w Wolverhampton. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Kyle Howartha, zaś trzecie za(...)
141
Zawodnicy uczcili pamięć tragicznie zmarłego Krystiana Rempały.(...)
4
We wczorajszym spotkaniu pomiędzy Falubazem Zielona Góra a ROW-em Rybnik doszło do bardzo groźnego wypadku na torze. Wzięło w nim udział aż trzech zawodników. Najbardziej poszkodow(...)
0
W Zielonej Górze znów zawarczało.(...)
168
Zawody w Zielonej Górze.(...)
0
Sebastian Niedźwiedź podczas piątkowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra wywalczył na stadionie im. Alfreda Smoczyka trzy punkty, a zielonogórski klub p(...)
470
Sebastian Niedźwiedź w sezonie 2018 będzie miał okazję do startów w rozgrywkach polskiej II ligi. Zielonogórski junior będzie reprezentował drużynę PSŻ Poznań na zasadzie gościa. (...)
102
Fatalnie zakończyły się wczorajsze zawody o DMPJ w Rybniku dla Sebastiana Niedźwiedzia. Żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra uczestniczył w bardzo groźnym wypadku. W jego wy(...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały doszło do pojedynku pomiędzy miejscowym Kolejarzem Rawicz a GTM Start Gniezno. Lepsi w spotkaniu okazali się zawodnicy z his(...)
1
W ramach czwartej kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Rawicza. "Niedźwiadki" przystąpią do tego spotkania z czterema juniorami, co już na w(...)
0
23 sierpnia w Opolu Sebastian Niedźwiedź odniósł bolesną kontuzję nogi. Aktualnie junior Falubazu nadal leczy uraz, ale powoli myśli o powrocie na tor. (...)
102
Podczas rozgrywanej w Opolu IV rundy MDMP doszło do groźnego wypadku w ostatnim 20. biegu. Przy wyjściu z przedostatniego łuku na pełnej prędkości szczepiły się motocykle Sebastian(...)
103
Fatalnie zakończyła się zaległa runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane były dzisiaj na torze w Opolu. W biegu 20 (ostatnim) kiedy to zawodnicy pokonywa(...)
358
Na torze w Opolu rozegrano dzisiaj finał Brązowego Kasku. W zawodach z kompletem punktów zwyciężył Bartosz Smektała, na drugim miejscu podium stanął Daniel Kaczmarek. O trzecie mie(...)
25
We wtorek na torze w Pile rozegrano trzecią rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zawody zakończyły się po trzech seriach startów, a wyniki zostały zaliczone.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com