Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEBASTIAN SZOSTAK - Wiadomości
0
Arged Malesa Ostrów, pewnie pokonała w sparingu osłabionego Tauron Włókniarza Częstochowa 56-34.(...)
0
W wielkanocnym turnieje rozgrywanym w Neunnick, najlepszy okazał się Krystian Pieszczek drugie miejsce zdobył Holender Mika Meijer a trzecie zawodnik Arged Malesa Ostrów Sebastian (...)
120
Drużyna, Arged Malesa Ostrów nie będzie miło wspominać wyjazdu do Gdańska. Mariusz Staszewski, stracił dwóch kolejnych zawodników i przed kolejnym meczem może mieć problemy z zesta(...)
105
Matias Nielsen i Sebastian Szostak to kolejni żużlowcy, którzy zdecydowali się przedłużyć kontrakty z klubem z Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
103
Agromix Polcopper Unia Leszno, na własnym obiekcie przegrało pierwszy mecz finałowy z Arged Malesą Ostrów w stosunku 39-51.Za tydzień rewanż w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
0
Młodzieżowiec ARGED MALESA Ostrów, Sebastian Szostak to bohater kolejnego odcinka z cyklu Zakręcone pytania, w którym musiał ułożyć pytania do takich haseł jak m.in.: trener, Walde(...)
1
Młodzieżowiec Arged Malesy Ostrów - Sebastian Szostak upadł na tor w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w której doznał kontuzji ręki.(...)
29
Motor Lublin, przegrał na własnym torze z Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stal Gorzów pokonał(a) na torze w Ostrowie, Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała Włókniarza Częstochowa 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
180
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Sebastian Szostak oraz Jakub Miś(...)
103
Podium należało do Ostrowa(...)
51
Ostatni akord żużlowej rywalizacji w Ostrowie(...)
103
Podium uzupełnili Szostak i Tudzież.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com