Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Polecamy
Motor Lublin U 24 - Arged Malesa Ostrów U24 40-49 (wyniki)
 29.06.2022 13:41
Motor Lublin, przegrał na własnym torze z Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Punktacja:
 
Motor Lublin U-24 – 40 pkt.
9. Mateusz Cierniak – 8 (2,1,2,d,3)
10. Fraser Bowes – 5 (u,3,0,2)
11. Antti Vuolas – 7+1 (t,3,1*,3,d)
12. Silas Hoegh – 7+1 (1,2*,2,1,1)
13. Mateusz Tudzież – 9 (3,2,1,w,3)
14. Jan Rachubik – 1 (0,1,0)
15. Wiktor Firmuga – 3+1 (1,1,1*,0)
16. Jan Młynarski – NS
 
Arged Malesa Ostrów U-24 – 49 pkt.
1. Tim Soerensen – 9+1 (d,3,3,2*,w,1)
2. Brayden McGuinness – 0 (0,0,-,-,-)
3. Matias Nielsen – ZZ
4. Jakub Krawczyk – 14+1 (3,2*,1,3,3,2)
5. Nicolai Heiselberg – 7 (2,2,0,3,0)
6. Sebastian Szostak – 15+1 (3,3,2*,3,2,2)
7. Kacper Grzelak – 4+2 (2*,0,0,1,1*)
 
Bieg po biegu:
1. (68,65) Krawczyk, Cierniak, Firmuga, Soerensen (d) – 3:3 – (3:3)
2. (69,33) Szostak, Grzelak, Firmuga, Rachubik – 1:5 – (4:8)
3. (68,50) Tudzież, Heiselberg, Hoegh, McGuinness – 4:2 – (8:10)
4. (68,80) Szostak, Krawczyk, Rachubik, Bowes (u) – 1:5 – (9:15)
5. (68,11) Vuolas, Hoegh, Krawczyk, Grzelak – 5:1 – (14:16)
6. (68,23) Soerensen, Tudzież, Firmuga, McGuinness – 3:3 – (17:19)
7. (67,67) Bowes, Heiselberg, Cierniak, Grzelak – 4:2 – (21:21)
8. (67,86) Krawczyk, Szostak, Tudzież, Rachubik – 1:5 – (22:26)
9. (67,68) Soerensen, Cierniak, Grzelak, Bowes – 2:4 – (24:30)
10. (68,10) Szostak, Hoegh, Vuolas, Heiselberg – 3:3 – (27:33)
11. (67,81) Krawczyk, Soerensen, Hoegh, Cierniak (d) – 1:5 – (28:38)
12. (67,69) Vuolas, Szostak, Grzelak, Firmuga – 3:3 – (31:41)
13. (68,66) Heiselberg, Bowes, Soerensen (w/2min), Tudzież (w) – 2:3 – (33:44)
14. (67,17) Cierniak, Szostak, Hoegh, Heiselberg – 4:2 – (37:46)
15. (67,99) Tudzież, Krawczyk, Soerensen, Vuolas (d) – 3:3 – (40:49)
Magdalena Kociemba (za: https://speedwayekstraliga.pl/)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (29)
3 miesiące temu
no toczas na danie
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
W Rawiczu na pewno nie pojedzie Przyjemski
wpisz kowalskiego
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
W Rawiczu na pewno nie pojedzie Przyjemski
Zwycięstwo Rawicza
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bedmet OK Kolejarz Opole
1. Oskar Polis
2. Adrian Cyfer
3. Zastępstwo zawodnika
4. Petr Chlupac
5. Jacob Thorssell
6.
7. Esben Hjerrild

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
9. Daniel Kaczmarek
10. Damian Baliński
11. Josh Pickering
12. Ryan Douglas
13. Sam Masters
14.
15. Tom Brennan
W Rawiczu na pewno nie pojedzie Przyjemski
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Bedmet OK Kolejarz Opole
1. Oskar Polis
2. Adrian Cyfer
3. Zastępstwo zawodnika
4. Petr Chlupac
5. Jacob Thorssell
6.
7. Esben Hjerrild

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
9. Daniel Kaczmarek
10. Damian Baliński
11. Josh Pickering
12. Ryan Douglas
13. Sam Masters
14.
15. Tom Brennan
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Ostrów pierwsze punkty zdobędzie.
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Fajne zaowdy Nicolaia
rzeczywiście fajnie pojechał widać że potencjał jest.
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
a w gp jechal
w 1 biegu jechal
haha
Bo ona mu się odnowiła dopiero po finale jak podniósł wysoko ręce w euforii, a lekarze mu zabronili tak robić
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Siema
siema
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Siema
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com