Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SGP - Wiadomości
0
Sobotnie zawody Speedway Grand Prix wygrał Niels K. Iversen. Na drugim stopniu podium stanął zawodnik miejscowej drużyny, Greg Hancock. Trzecie miejsce "na pudle" padło łupem Barto(...)
92
Bartosz Zmarzlik w sobotę zajął trzecie miejsce podczas Speedway Grand Prix w Toruniu. Na toruńskiej Motoarenie zdobył w sumie trzynaście oczek dzięki czemu zbliżył się do trzecieg(...)
113
Niels K. Iversen wygrał toruńską edycję Speedway Grand Prix. Duńczyk nie miał w tym roku najlepszych startów i patrząc na klasyfikację generalną można było myśleć, że ciężko mu będ(...)
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
111
1 października na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Będzie to pożegnanie cyklu ze Starym Kontynentem bowiem ostatni odcinek walki o (...)
110
IX odcinek walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata zostanie wyświetlony w stolicy Szwecji. W Sztokholmie 24 września o godzinie 19:00 zostanie rozegrane Grand Prix Sztokholmu. Zawo(...)
110
Po ośmiu latach, a w zasadzie po dziewięciu latach, ponieważ ostatnie Speedway Grand Prix w Gelsenkirchen nie odbyło się, wielkie żużlowe ściganie wraca do Niemiec. 10 września o g(...)
0
Już jutro na torze w niemieckim Teterow odbędzie się Speedway Grand Prix a oto lista startowa: (...)
1
Już 2 października odbędzie się Speedway Grand Prix, na którą dziką kartę dostał lokalny bohater Paweł Przedpełski. (...)
106
Fredrik Lindgren, po zaciętej walce w biegu dodatkowym, zajął trzecie miejsce w turnieju Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. Szwed po raz kolejny w swojej karierze będzie(...)
0
Martin Vaculik zajął drugą lokatę w turnieju Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. Słowak po raz drugi w karierze będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Żużlowiec rep(...)
0
Patryk Dudek był bezkonkurencyjny i wygrał turniej Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. 23-latek po raz pierwszy w karierze będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Za(...)
105
Dzisiejszego dnia o godzinie 17:00 w szwedzkiej Vetlandzie odbędzie się Grand Prix Challenge. Turniej ten jest przepustką do przyszłorocznej edycji Speedway Grand Prix. W zawodach (...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
0
Chris Holder w tym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie zajmuje on czwarte miejsce i ma dziewięć punktów straty do trzeciego Taia Woffindena. W (...)
118
Wczorajsza noc bezapelacyjnie należała do Australijczyka Jasona Doyla, który z dorobkiem 16 punktów wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Po wygranych zawodach triumfa(...)
104
Już dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się gorzowska runda Grand Prix, na którą dziką kartę dostał jeden z liderów gorzowskiej Stali Krzysztof Kasprzak, który na konfe(...)
131
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana siódma runda cyklu Speedway Grand Prix. Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Świata zagości tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. O godzini(...)
102
W sobotę 13 sierpnia zostanie rozegrana VI Runda walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Tym razem cykl Speedway Grand Prix zagości do szwedzkiej Malilli. Zawodnicy wraca(...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)