Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL BETAD LEASING RZESZOW - Wiadomości
9
Stal Betad Leasing Rzeszów w dniu dzisiejszym pozyskała do swojego składu 25-letniego Marcel Szymko. (...)
6
Jak informuje prezes Stal Met Kolejarza Opole, Grzegorz Sawicki nie dojdzie do skutku 3- mecz treningowy pomiędzy drużynami Stal Betad Leasing Rzeszów a dwoma zespołami opolskiej d(...)
5
Jak informują włodarze Stal Met Kolejarza Opole w najbliższą niedzielę tj. 2 kwietnia opolski zespół mierzyć będzie się ze Stalą Betad Leasing Rzeszów. Pierwotnie spotkanie miało b(...)
1
Wszystko wskazuje na to, że w dniu jutrzejszym na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie po raz pierwszy w tym roku "zaryczą" żużlowe motocykle. Jak mówi trener rzeszowski Żurawi, J(...)
226
Obecny sezon w rzeszowskim klubie ma stać pod znakiem powrotu do tradycji. Stal Rzeszów powraca do charakterystycznych gwiazd i klubowego herbu na kombinezonach. (...)
111
Ekipa z Podkarpacia poinformowała o swoich planach przygotowawczych do nowego sezonu. (...)
101
Stal Betad Leasing Rzeszów poinformowała o swoich pierwszych planach sprawdzenia się przed nowym sezonem. (...)
111
Na bardzo niespotykany pomysł wpadli działacze rzeszowskiej Stali chcąc wesprzeć fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Otóż do wylicytowania będzie miejsce reklamowe na k(...)
100
Stali Betad Leasing Rzeszów uzyskała od komisji licencyjnej Polskiego Związku Motorowego licencję nadzorowaną, co oznacza, że w przyszłym sezonie niemal na pewno zobaczymy rzeszows(...)
235
Polski Związek Motorowy wydał komunikat dotyczący decyzji podjętych przez zespół ds. licencji dla klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2017. Decyzje podjęt(...)
116
W piątek wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Stali Betad Lesing Rzeszów w sezonie 2017. Karnety będą do kupienia w biurze Speedway Stali Rzeszów S.A., które znajduje się na I p(...)
593
Zaplecze PGE Ekstraligi mimo tego, że jest niższą klasą rozgrywkową to poziomem sportowym przewyższą wiele lig innych państw. Rozgrywki NICE PLŻ są emocjonujące i przyciągają na st(...)
100
Stal Rzeszów w sezonie 2017 poprowadzi Janusz Stachyra. Były żużlowiec zastąpił na tym stanowisku Janusza Ślączkę. - Osobiście cieszę się, że znowu wracam na Hetmańską i to w główn(...)
193
Klub z Podkarpacia poinformował o zatrudnieniu nowego trenera.(...)
36
Karol Baran opuszcza swój macierzysty klub Stal Rzeszów i w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy Eko-Dir Włókniarza Częstochowa. Sytuacja z kontraktem zawodnika była o tyle dz(...)
101
Na sam koniec okna transferowego Stal Betad Leasing Rzeszów poinformowała o zakontraktowaniu zawodnika z Wielkiej Brytanii.(...)
110
Dawid Lampart postanowił kontynuować swoją karierę w macierzystym klubie. Wychowanek rzeszowskiej Stali był kuszony przez inne kluby, jednak postanowił pozostać wierny Żurawiom.(...)
0
Na ostatnim wirażu okresu transferowego poinformowano o zakontraktowaniu na Podkarpaciu dwóch jeźdźców z Antypodów-Davey Watta i Josha Grajczonka.(...)
11
4 lata temu
W ostatnim dniu "okienka transferowego" Stal Rzeszów ogłosiła drugiego zawodnika na nadchodzący sezon. Tym razem klub z Podkarpacia ujawnił nazwisko drugiego obcokrajowca, który bę(...)
1
Stal Rzeszów ogłosiła pierwszego zawodnika na nadchodzący sezon. Kontrakt zdecydował się przedłużyć Niklas Porsing.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com