Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STANISLAW CHOMSKI - Wiadomości
426
W czwartek (8 września) odbyła się konferencja przed finałowym spotkaniem #GORLUB. Udział w konferencji wzięli trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski oraz zawodnik Pat(...)
243
Remisem zakończyła się pierwsza półfinałowa konfrontacja pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów, a zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
116
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym półfinałem PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
297
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed rewanżowym spotkaniem ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i For Nature Solutions Apator To(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami For Nature Solutions Apator Toruń i Moje Bermudy Stal G(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno. Wzięli w niej udział Stanisław Chomski, Szymon Woźniak oraz(...)
137
W meczu 10. rundy PGE Ekstraligi zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał na własnym torze MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego, bo w dwu(...)
118
W piątkowe południe odbyła się konferencja przed meczem pomiędzy zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa i Moje Bermudy Stal Gorzów. Udział w konferencji udział wzięli Jarosław (...)
37
W 9. rundzie PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY STAL Gorzów pokonała BETARD SPARTĘ Wrocław 52:38. Gorzowianie mają powody do radości, bo zdobyli trzy punkty i obecnie zajmują 2. miejsce w(...)
106
Piątkowe spotkanie zakończyło pierwszą rundę zmagań PGE Ekstralidze. Na jej zakończenie gorzowska Stal wysoko wygrała z gośćmi z Ostrowa Wielkopolskiego 55:35. (...)
0
W piątkowej konferencji przed meczem pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów udział wzięli Dariusz Śledz, Bartłomiej Kowalski oraz Stanisław Chomski. Początek nie(...)
281
Stanisław Chomski na konferencji prasowej przed meczem Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - For Nature Solutions Apator Toruń:(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
236
Przed tym spotkaniem odbyła się konferencja prasowa na której trener Stali Gorzów Stanisław Chomski odpowiadał na pytania dotyczące niedzielnego przegranego meczu w Lublinie oraz n(...)
415
W dniu dzisiejszym prezes Moje Bermudy Stal Gorzów poinformował, że podpisał dwuletni kontrakt ze szkoleniowcem Stanisławem Chomskim.(...)
42
Za nami finał PGE Ekstraligi. W dwumeczu najlepsi okazali się zawodnicy Unii Leszno, którzy pokonali Stal Gorzów. Zawodnicy gorzowskiego klubu docenili siłę rywala i bardzo cieszą (...)
105
Stal Gorzów wygrała w dwumeczu ze Spartą Wrocław i to oni powalczą już w piątek w pierwszym meczu finałowym z Unią Leszno.(...)
418
W poniedziałkowy wieczór gorzowianie pewnie pokonali podopiecznych Roberta Kempińskiego 57:33. Dobra passa ekipy z miasta nad Wartą trwa. Matematycznie Stal Gorzów ma szansę na pla(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com