Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TARNOW - wyszukaj wiadomości
0
W hicie 1 rundy Krajowej Ligi Żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w niedzielę Wielkanocną rozpoczną ligowy sezon 2024 drużyny z Gniezna i Tarnowa. Do pierwszej stolicy Polski na tor na ulicy Wrzesińskiej przyjeżdża ekipa Unii. Początek meczu (...)
0
Prezes Zarządu Unii Tarnów wraz z Akcjonariuszami Spółki i Radą Nadzorczą po uzyskaniu gwarancji finansowej podjęli decyzję o starcie w Krajowej Lidze Żużlowej w sezonie 2024 (...)
4
W bardzo trudnej sytuacji znalazł się klub żużlowy Unia Tarnów. Ze sponsorowaniu klubu wycofała się Grupa Azoty, który zmaga się z wielkim zadłużeniem. Działacze nie poddają się i (...)
5
Sensacyjne doniesienia dochodzą z Tarnowa, którego klub uznawany jest za faworyta do wygrania tegorocznej Krajowej Ligi Żużlowej. Wieloletni główny sponsor, Grupa Azoty ze względu (...)
5
Jakub Jamróg okazał się najlepszym w VI Memoriale Krystiana Rempały drugie miejsce zajął Filip Seniuk a trzecie Nazar Parnicki.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
W pierwszym meczu półfinałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Przed decydującą fazą sezonu, dobre wieści nadchodzą z Tarnowa, tamtejsza Unia dostała dodatkowy zastrzyk pieniężny od głównego Grupy Azoty S.A(...)
31
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 46:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Marko Lewiszyn, zaliczył upadek podczas ostatniego meczu ligowego w Pile. Po upadku Lewiszyn nie był zdolny do dalszej jazdy i został przetransportowany do szpitala na szczegółowe (...)
3
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Enea Polonia Piła w stosunku 35:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
10 miesięcy temu
Zawodnik młodzieżowy Cellfast Wilki Krosno, Szymon Bańdur został do końca obecnego sezonu wypożyczony do Grupy Azoty Unii Tarnów.(...)
2
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 37:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
GTM Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Paweł Miesiąc zdecydował się na starty w Grupa Azoty Unii Tarnów. Wychowanek rzeszowskiej Stali został wypożyczony z do końca sezonu z ekstraligowego Platinum Motor Lublin.(...)
5
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com