Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TARNOW - wyszukaj wiadomości
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
104
W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacje Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski. (...)
196
Po raz drugi w historii odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 23 na żużlu. W niedzielę, 2 października o godzinie 18.00, na torze w Tarnowie o medale powalczą reprezentacj(...)
102
W sobotę 17 września o 16:00 na torze w Tarnowie odbędzie się V Memoriał Krystiana Rempały.(...)
130
W poniedziałek warunki startów w Unią Tarnów uzgodnił William Drejer.(...)
0
Fatalnie zakończył się dla Kennetha Hansena sezon 2022. Duńczyk brał udział w fatalnie wyglądającym wypadku, w którym nabawił się poważnej kontuzji.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W niedzielę 24 lipca o godzinie 17:00 w Poznaniu miejscowy SpecHouse PSŻ zmierzy się z Unią Tarnów ramach XIV kolejki Drugiej Ligi Żużlowej. Dla Jaskółek będzie to ostatni mecz lig(...)
102
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Do ciekawego meczu dojdzie w Tarnowie, gdzie miejscowa Unia podejmie Opibet Lokomotiv Daugavpils. Łotysze nie są jeszcze w stu procentach pewni awansu do Play Off dlatego do meczu (...)
461
Dziwny był to mecz. Zwycięstwo Stali 51-38 wydaje się na papierze pewne, ale długo gospodarze musieli gonić wynik by ostatecznie stracić bonus... w ostatnim biegu. (...)
102
Texom Stal Rzeszów i Unia Tarnów zmierzą się już w najbliższą sobotę na stadionie przy Hetmańskiej 69 w 76 Derbach Południa. W pierwszym meczu na torze w Mościcach lepsze okazały s(...)
306
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
2 lata temu
Słodko gorzki smak miała derbowa wygrana dla Tero Aarnio. W ostatnim swoim starcie, Fin upadł na tor i nie był zdolny do dalszej jazdy(...)
297
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Stanisław Burza: „Mogliśmy mieć większą zaliczkę na mecz rewanżowy”(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com