Nie wiadomo czy pogoda nie pokrzyżuje żużlowych planów... (...)
1
Znane są już ceny wejściówek na zawody.(...)
0
W najbliższą sobotę, 11 lipca o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej żużlowy amatorów o puchar TCL.(...)
0
W Mościcach w ostatnich dniach trwały prace nad odpowiednim przygotowaniem tamtejszego toru do zimy. Pod tym względem jest perfekcyjnie, gorzej jednak sprawa wygląda ze stadionem. (...)
0
Emil Sajfutdinow bezkonkurencyjnie zwyciężył pierwszą edycję Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Rosjanin wczoraj nie znalazł pogromcy na Mościcach. (...)
0
Jedna z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu odbyła się we wtorek na torze w Tarnowie. O zwycięstwo do samego końca walczyły ekipy Włókniarza i miejscowych ?Ja(...)
0
W sobotę o godzinie 15:30 na torze w Tarnowie-Mościcach rozegrany zostanie finał Złotego Kasku. Zawody pierwotnie miały odbyć się w maju, jednak przełożono je ze względu na niekorz(...)
0
Nieco ponad miesiąc do rozpoczęcia zmagań na żużlowych stadionach w Polsce. Miejmy nadzieję, że zima nas już nie zaskoczy i wiosenna aura na dobre zawita nad Wisłą. Też już nie moż(...)
0
Zapraszamy Państwa na naszą relacje na żywo z finału indywidualnych mistrzostw Polski. Zawody rozgrywane są w Tarnowie. Początek o godzinie 18:30.(...)
0
7 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, zaś 6 października finał Indywidualnych Mistrzostw Pol(...)
0
W wypadku do której doszło minioną niedziele na autostradzie A4 w okolicach Brzeska ucierpiała prezes Unii Tarnów - Anna Chmura. Szefowa tarnowskich żużlowców ze złamaną nogą i ogó(...)
0
Po kilku latach przerwy w nadchodzącym sezonie żużlowy zespół tarnowski, ponownie został zgłoszony do rozgrywek Ekstraligi pod nazwą Unia Tarnów. Z nazwy zespołu znikają człony spo(...)
0
Znane jest nazwisko juniora który wzmocni tegorocznego Drużynowego Mistrza Polski drużynę Azoty Tauron Tarnów. Nowym nabytkiem "Jaskółek" jest 18 letni - Mateusz Borowicz. (...)
0
Duńczyk Michael Jepsen Jensen zwyciężył w rozgrywanym w Tarnowie IV finale IMŚJ! Zawodnik Stali Gorzów zwiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Patr(...)
0
Już jutro na torze w Tarnowie odbędzie się IV finał indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Realne szanse na złoty medal zachowuje wciąż dwójka Polaków - Maciej Janowski oraz Pr(...)
0
Notujący przyzwoite występy w ekstralidze - Jakub Jamróg został dostrzeżony i otrzymał dzika kartę na czwarty turniej indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody odbędą się 1(...)
0
Zwycięstwem Martina Vaculika (Słowacja) i Grzegorza Zengoty (Polska) zakoczyły się dwie rundy kwalifikacyjne do przyszłorocznych rozgywek Speedway Grand Prix rozgrywane w Tarno(...)
0
W przyszłą sobotę Na torach w Berwick, Güstrow, Miskolcu i Tarnowie odbędą się rundy eliminacyjne do Grand Prix 2013. O awans do półfinałów będą walczyć Polscy żużlowcy z Januszem (...)
0
Europejska Unia Motocyklowa (UEM) ogłosiła kalendarz imprez żużlowych na Starym Kontynencie w 2011 roku. W Polsce odbędzie się finał Mistrzostw Europy Par oraz półfinały Indywidual(...)