Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TEXOM STAL RZESZOW - Wiadomości
0
Texom Stal Rzeszów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
OK Bedmet Kolejarz Opole zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Texom Stal Rzeszów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe GTM Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W zespole Texom Stal Rzeszów doszło do dużych przetasowań personalnych. Jako, że mamy maj i sezon żużlowy w trakcie aż trzy zmiany w składzie rzeszowskiego klubu to na prawdę spora(...)
0
Jeszcze w piątkowy wieczór zapadła decyzja o odwołaniu meczu 5 rundy 2.ligi żużlowej pomiędzy GTM Start Gniezno a Texom Stal Rzeszów.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 62:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Enea Polonia Piła w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Zły stan toru po wczorajszych opadach śniegu doprowadził do pozytywnego rozpatrzenia wniosku złożonego przez włodarzy Grupy Azoty Unii Tarnów o przełożenia na inny termin meczu 2 l(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
57
Pogoda nie daję za wygraną i płata figle. Na najbliższy weekend były zaplanowane dwie oficjalne imprezy. Finał Texom MMPK oraz Puchar Fundacji PZM.(...)
35
Wygraną miejscowego ROW-u Rybnik zakończył się mecz sparingowy z Texom Stalą Rzeszów. Gospodarze wygrali nieznacznie 47:43.(...)
2
Jacek Trojanowski będący doskonale znany rzeszowskim kibicom , wieloletni menadżer i mechanik między innymi trzykrotnego mistrza świata Tai’a Woffindena, czy Daniela Bewleya, a prz(...)
251
Texom Stal Rzeszów zdecydowała się na utworzenie nietypowego stanowiska. W klubie został zatrudniony Rzecznik do spraw Kibica. Został nim dobrze znany w Rzeszowie, Hubert Janczycki(...)
179
Texom Stal Rzeszów niedawno zaprezentowała kadrę na sezon 2023. Ekipa z Rzeszowa mocno się wzmocniła i za rok ma powalczyć o awans do eWinner 1 Ligi. Teraz klub organizuje także sp(...)
102
Następca Mateja Žagara, słoweńska nadzieja, talenciak – to tylko niektóre z określeń Anže Grmeka, 17-letniego zawodnika rodem ze Słowenii, który związał się z naszym klubem trzylet(...)
142
W trakcie przygotowań do prezentacji drużyny porozmawialiśmy z nowym zawodnikiem Texom Stali Rzeszów - Marcinem Nowakiem. Marcin po 3 latach zdecydował się na przenosiny z pierwszo(...)
110
Texom Stal Rzeszów oficjalnie zaprezentował skład zespołu w jakim przystąpi do przyszłorocznych rozgrywek 2.Ligi żużlowej.(...)
106
Dawid Lampart to kolejny zawodnik, który odchodzi z Texom Stali Rzeszów po sezonie 2022. Klub z Rzeszowa poinformował o rozstaniu ze swoim wychowankiem za pośrednictwem swojej stro(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com