Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TIMO LAHTI - Wiadomości
224
Timo Lahti dołączył do pierwszoligowego Startu Gniezno. Tym samym kompletowanie gnieźnieńskiego składu na przyszły rok powoli dobiega końca.(...)
135
Timo Lahti po trzech latach spędzonych w Lokomotiv Daugavpils zdecydował się na opuszczenie łotewskiej drużyny i już wiadomo, że Fina w sezonie 2020 w barwach zespołu z Dynenburga (...)
0
5 miesięcy temu
Kolejną zmiana jaka nastąpiła w obsadzie 3 rundy cyklu Speedway European Championship jest zastępstwo przechodzącego rehabilitację po kontuzji Andersa Thomsena. W miejsce Duńczyka (...)
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
425
24 marca o godzinie 14:45 w Łodzi rozpocznie się mecz, który zainauguruje w Polsce sezon żużlowy. Spotkanie Północ vs Południe będzie atrakcyjnym preludium przed zmaganiami ligowym(...)
88
Lokomotiv Daugavpils rozpoczął budowę składu na sezon 2018. W poniedziałek klub z Dyneburga ogłosił, że jeden z liderów zespołu Nikolaja Kokina - Timo Lahti zostaje na kolejny sezo(...)
125
Mikkel Bech wygrał dzisiaj w Cloppenburg turniej indywidualny Night of the Fights. Duńczyk w biegu finałowym pokonał drugiego na podium, Timo Lahti oraz Fredrika Lindgrena, który w(...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
1
GTM Start Gniezno ostatecznie zremisował towarzyską konfrontację z Lokomotivem Daugavpils, pomimo, że pierwotnie to Łotysze byli zwycięzcami rywalizacji do której doszło w Pierwsze(...)
105
W zeszłym tygodniu Lokomotiv Dauavpils ogłosił, że z drużyną Nikolaja Kokina związał się Siergiej Logachev. W poniedziałek Łotysze pozyskali kolejnego zawodnika na sezon 2017. Now(...)
1
W niedzielę 25 września żużlowcy Orła Łódź mieli przejść do historii i po raz pierwszy awansować do Ekstraligi. Mimo zwycięstwa 46:44, to przyjezdni z Łotwy okazali się lepsi w dwu(...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
3
Fin, Timo Lahti w duńskiej Dansk Metal Speedway League przechodzi z Munkebo Scorpions do Holsted Tigers. (...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
W niedzielę poza finałem DPŚ w Vojens rozegrano także mecze 6. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Już w najbliższą sobotę (tj. 16.05.2015r) odbędzie się kolejna, już druga runda cyklu Grand Prix. Po kompromitującej Warszawie, czas na fińskie Tampere. Dziś przedstawimy Państwu s(...)
0
16 maja na torze w fińskim Tampere odbędzie się druga runda Grand Prix. Dziką kartę na te zawody otrzymał Timo Lahti. (...)
0
Sytuacja wokół lubelskiego klubu jest w ostatnich dniach bardzo dynamiczna. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych i organizacyjnych, przełożeniu uległy aż dwie zaplanowane na(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com