Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TIMO LAHTI - Wiadomości
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
224
Timo Lahti dołączył do pierwszoligowego Startu Gniezno. Tym samym kompletowanie gnieźnieńskiego składu na przyszły rok powoli dobiega końca.(...)
135
Timo Lahti po trzech latach spędzonych w Lokomotiv Daugavpils zdecydował się na opuszczenie łotewskiej drużyny i już wiadomo, że Fina w sezonie 2020 w barwach zespołu z Dynenburga (...)
0
Kolejną zmiana jaka nastąpiła w obsadzie 3 rundy cyklu Speedway European Championship jest zastępstwo przechodzącego rehabilitację po kontuzji Andersa Thomsena. W miejsce Duńczyka (...)
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
425
24 marca o godzinie 14:45 w Łodzi rozpocznie się mecz, który zainauguruje w Polsce sezon żużlowy. Spotkanie Północ vs Południe będzie atrakcyjnym preludium przed zmaganiami ligowym(...)
88
Lokomotiv Daugavpils rozpoczął budowę składu na sezon 2018. W poniedziałek klub z Dyneburga ogłosił, że jeden z liderów zespołu Nikolaja Kokina - Timo Lahti zostaje na kolejny sezo(...)
125
Mikkel Bech wygrał dzisiaj w Cloppenburg turniej indywidualny Night of the Fights. Duńczyk w biegu finałowym pokonał drugiego na podium, Timo Lahti oraz Fredrika Lindgrena, który w(...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
1
GTM Start Gniezno ostatecznie zremisował towarzyską konfrontację z Lokomotivem Daugavpils, pomimo, że pierwotnie to Łotysze byli zwycięzcami rywalizacji do której doszło w Pierwsze(...)
105
W zeszłym tygodniu Lokomotiv Dauavpils ogłosił, że z drużyną Nikolaja Kokina związał się Siergiej Logachev. W poniedziałek Łotysze pozyskali kolejnego zawodnika na sezon 2017. Now(...)
1
W niedzielę 25 września żużlowcy Orła Łódź mieli przejść do historii i po raz pierwszy awansować do Ekstraligi. Mimo zwycięstwa 46:44, to przyjezdni z Łotwy okazali się lepsi w dwu(...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
3
Fin, Timo Lahti w duńskiej Dansk Metal Speedway League przechodzi z Munkebo Scorpions do Holsted Tigers. (...)
0
Rozegrano już wszystkie spotkania 3. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Kolejka ta miała odbyć się 24 maja, jednak wówczas nie rozegrano spotkania w Lublinie, gdzie odwołano pojedy(...)
0
W niedzielę poza finałem DPŚ w Vojens rozegrano także mecze 6. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Już w najbliższą sobotę (tj. 16.05.2015r) odbędzie się kolejna, już druga runda cyklu Grand Prix. Po kompromitującej Warszawie, czas na fińskie Tampere. Dziś przedstawimy Państwu s(...)
0
16 maja na torze w fińskim Tampere odbędzie się druga runda Grand Prix. Dziką kartę na te zawody otrzymał Timo Lahti. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com