Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOBIAS BUSCH - Wiadomości
0
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
0
Kevin Woelbert zdobył dzisiaj w Olching tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce wywalczył Kai Huckenbeck, zaś na najniższym stopniu podium stanął Tobiash Busch. Z powo(...)
103
Niemiecka drużyna kontynuuje ideę promowania młodych i utalentowanych zawodników z rodzimego kraju. Kai Huckenbeck i Erik Riss będą siła napędową zespołu City Team w cyklu Speedwa(...)
0
Klub z Podkarpacia w przedostatni dzień trwania "okienka" transferowego w ofensywie. Wilki przedstawili kolejno czterech zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą zdobyć punkt(...)
1
W niedzielne po południe drużyna KSM Krosno podejmowała zespół Speedway Wandy Instal Kraków. Dla obu ekip był to ostatni mecz w tym sezonie, a dodatkowo gospodarze przystępowali do(...)
11
Grigorij Laguta nabawił się kontuzji ręki w ostatnim meczu ligi rosyjskiej. Zawodnik z powodu kontuzji nie wystąpi dzisiaj w pierwszej rundzie Speedway European Chapionships w Gust(...)
0
Trzech Niemców, którzy pojawią się na MotoArenie po to, aby sprawić niespodziankę i utrzeć nosa faworytom. City Team wkracza do akcji i zapowiada walkę o każdy centymetr toruńskieg(...)
3
Kolejna dwa kontrakty zostały podpisane w KSM Krosno. Tym razem na występy w nadchodzącym sezonie w barwach krośnieńskich Wilków zdecydowali się : Niemiec, Tobias Busch oraz Rosjan(...)
1
Martin Smolinski zdobył na torze w Wolfslake tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce po wygraniu biegu dodatkowego przypadło Kevinowi Woelbert, zaś trzecie Tobias Busc(...)
0
W niedzielę rozegrano 4. kolejkę Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Jak zawsze przedstawiamy siódemki kolejek wszystkich lig w Polsce. Po PGE Ekstralidze i Nice PLŻ przyszła pora na zestaw(...)
0
Christian Hefenbrock, Mathias Schultz i Steven Mauer zostali w sobotę mistrzami Niemiec par. Drugie miejsce zajęli Rene Deddens i Tobias Kroner, a na trzecim stopniu podium stanęli(...)
0
Dla niemieckiego żużlowca Tobiasa Buscha druga runda Speedway Best Pairs Cup była debiutem w tym turnieju. Niemcy jechali z dziką kartą i zajęli wczoraj w Gustrow bardzo dobre ? cz(...)
0
Już w najbliższa sobotę na stadionie w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs Cup. Pierwszą rundę zdecydowanie wygrali Duńczycy, drugie miejsce zajęli Pol(...)
0
26 latek będzie już czwarty rok z rzędu reprezentował klub z Krosna.(...)
0
Dzisiaj krośnieński KSM podpisał pierwszy kontrakt na nadchodzący sezon. Kolejny rok zawodnikiem Wilków z Krosna będzie Niemiec, Tobias Busch. (...)
0
Niemiec Tobias Busch w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy KSM-u Krosno. Zawodnik ten zdobywał także punkty dla Krośnian w poprzednim sezonie. Jego KSM będzie wynosić 6(...)
0
W dniu dzisiejszym Speedway Wanda Kraków pozyskała trzech kolejnych zawodników, którzy zdecydowali się reprezentować krakowski zespół w nadchodzącym sezonie. Pierwszy z nich to Cl(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com