Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Trzech nowych zawodników w Speedway Wandzie Kraków
 24.01.2011 14:03
W dniu dzisiejszym Speedway Wanda Kraków pozyskała trzech kolejnych zawodników, którzy zdecydowali się reprezentować krakowski zespół w nadchodzącym sezonie. Pierwszy z nich to Claes Nedermark - zawodnik, który już w ubiegłym sezonie prezentował się przed krakowskimi kibicami. Claes wystąpił w 3 spotkaniach zdobywając średnią biegową 1,333 i w tym roku będzie legitymował się KSM 6,50.

 

Tobias Busch to urodzony w 1988 roku Niemiec, który przygody z polskimi torami rozpoczął w 2006 roku w barwach Gniezna. Po roku przeniósł się do II wówczas Łodzi, a następnie startował w barwach Unii Tarnów. Ma za sobą starty także w Premier League gdzie reprezentował barwy Edinburgh Monarchs i w niemieckiej Bundeslidze gdzie był jednym z liderów MC Nordstern Stralsund.

 

Ostatnim i zarazem najmłodszym z zawodników, którzy dołączyli do Speedway Wandy Kraków jest Marcel Helfer. To 20 letni kolega Tobiasa z niemieckiej Bundesligii. W ubiegłym sezonie Marcel bronił barw MC Gustrow. Występował także w finałach Mistrzostw Niemiec do lat 21 i za każdym razem stawał na podium. W Indywidualnych Mistrzostwach Niemiec rozegranych w Brokstedt zajął 5 miejsce. Warto wspomnieć także, że w tym samych zawodach wystąpił Tobias Busch, który uznał wyższość jedynie Martina Smolińskiego i Tobiasa Kronera kończąc zawody na najniższym stopniu podium.

0 (za: inf. pras.)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com