TOBIASZ MUSIELAK - Wiadomości
0
Przemysław i Piotr Pawliccy wywalczyli dla WTS-u Warszawa złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Za nimi uplasowali się młodzieżowcy Falubazu Zielona Góra, a o(...)
0
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie Wlkp. Srebro wywalczył gospodarz Bartosz Zmarzlik, zaś brąz Patryk Dude(...)
0
Prezentujemy Państwu zdjęcia z treningu leszczyńskiej Unii w chorwackim Gorican. Przypomnijmy, iż mistrzowie Polski przebywają tam od soboty. Autorem zdjęć jest Dragan Visnjic. (...)
0
Dziś wieczorem zawodnicy, prezes oraz trener Unii Leszno zjawią się na spotkaniu z kibicami "Byków" w Konojadzie. Będzie to już czwarte takie spotkanie z fanami w tej podkościański(...)
0
Dzisiaj na Częstochowskim torze odbył się 41 memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czarnego połączonego z turniejem zaplecza kadry juniorów.Zwycięzcą okazał sie junior Stelmetu(...)
0
Patryk Dudek podobnie jak wczoraj Jarosław Hampel, wykorzystał w 100% atut własnego toru i z kompletem punktów wygrał mistrzostwa Ligi Juniorów. Drugie miejsce zajął Emil Pulczyńsk(...)
0
W niedziele na rawicki stadionie rozegrany zostanie XVII Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Największą gwiazdą zawodów oraz faworytem do zwycięstwa będzie z pewnością Andrea(...)
0
Pomimo małej zdobyczy punktowej we wczorajszym meczu, jak już informowaliśmy Tobiasz Musielak zebrał bardzo pozytywne opinie od kibiców Unii Leszno. Zawodnikowi z cała pewnością ni(...)
0
Dziś na torze w Lotosu Wybrzeża odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów o Puchar Gdańska. Na starcie pojawi się grupa pretendentów do startu w barwach biało-czerwonych, pod ok(...)
0
ŻKS Holdikom Ostrovia pokonała Kolejarza Rawicz w ostatnim meczu sezonu aż 60:30. Komplet punktów dla gospodarzy wywalczył Daniel Pytel - 14+1. Znakomity mecz rozegrał dla "(...)
0
Drużynowy Mistrz Polski - Unia Leszno zakontraktowała w okresie transferowym na sezon 2011 Juricę Pavlica i Adama Skórnickiego. Wcześniej umowę na dwa lata przedłużył Jarosław Hamp(...)
0
Przemysław Pawlicki powrócił z wypożyczenia w Gorzowie do Unii Leszno. Nie oznacza to jednak, że będzie bronił barw "Byków" w sezonie 2011. Ta sama kwestia tyczy się jego brata Pio(...)
0
Młodszy z braci Musielaków - Tobiasz, nie wywalczył żadnego punktu w niedzielnym meczu Unii z Unibaxem Toruń. Zawodnik portalu Zuzelend.com jest niezadowolony ze swojej postawy i b(...)
0
Pech nie opuszcza rodziny Musielaków oraz Unii Leszno. Dzisiaj rano w wypadku uczestniczył zawodnik portalu Zuzelend.com Tobiasz. "Tofeek" został potrącony przez samochód. Jak się (...)
0
Sławomir Musielak po bardzo udanym sezonie 2009, miniony miał już gorszy. Zawodnik portalu Zuzelend.com przyznaje, iż jego wyniki były dalekie od ideału. Junior leszczyńskiej Unii (...)
0
Zapewne żaden zawodnik nie chciałby kończyć sezonu kontuzją. Niestety, taki pech spotkał zawodnika naszego portalu - Tobiasza Musielaka. W trakcie dzisiejszych zawodów w Łodzi wych(...)
0
Triumfem Bartosza Zmarzlika zakończyła się wczorajsza, ostatnia runda zawodów z cyklu Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Wychowanek Stali Gorzów wygrał także w c(...)
0
Trójka zawodników portalu Zuzelend.com znalazła się w kadrze narodowej juniorów na sezon 2011. Są to Damian Adamczak z Polonii Bydgoszcz oraz bracia Sławomir i Tobiasz Musielakowie(...)
0
Pewnym zwycięstwem Unii Leszno zakończył się niedzielny pojedynek na leszczyńskim Smoku przeciwko Caelum Stali Gorzów. 3+1 pkt. do dorobku drużyny dorzucił zawodnik naszego portalu(...)