Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GAPINSKI - Wiadomości
210
Nicolai Klindt oraz Tomasz Gapiński kolejny sezon spędzą w Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
62
TŻ Ostrovia nie zwalnia tempa. Wczoraj informowaliśmy, że kontrakt z zeszłorocznym finalistą Nice 1. LŻ przedłużył Nicolai Klindt, a od dziś kadra drużyny na sezon 2020 liczy o ko(...)
0
W pierwszym meczu barażowym lepsi okazali się gorzowianie i na ten moment to oni się bliżej pozostania w PGE Ekstralidze, jednak jak wiemy żużel to sport nieprzewidywalny. Gospodar(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała 2 punktami PGG ROW Rybnik. Po meczu zawodnicy i osoby funkcyjne podsumowały spotkanie a także ok(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
101
W trzecim wyścigu półfinału IMP w Rawiczu doszło do groźnego wypadku. Na wyjściu z pierwszego łuku pociągnęło motocykl Przemysława Pawlickiego, który poszerzył tor jazdy. W wyniku (...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
158
Mimo braku liderów Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe pierwszoligową Arged Malesę TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Prym w drużynie gości wiedli niepokonany Maksym Drabik oraz Vacl(...)
18
Wczoraj Tomasz Gapiński poinformował, że w przyszłym sezonie zmieni żużlowe otoczenie. Dziś już wiemy, że „Gapa” dołączy do beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej MDM Komputery TŻ (...)
0
Wychowanek oraz kapitan pilskiej Polonii, Tomasz Gapiński poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował(...)
0
Prezydent Miasta Piła, Piotr Głowski spotkał się w piątek z kapitanem Polonii Piła, Tomaszem Gapińskim. Tematem spotkania zorganizowanego na prośbę zawodnika były ostatnie wydarzen(...)
380
W sobotnim inauguracyjnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej Euro Finannce Polonia Piła wyraźnie przegrała na wyjeździe z ROW-em Rybnik 57:33. Na torze w Rybniku z dobrej strony pokaz(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
96
Tomasz Gapiński nie zmienia barw klubowych i nadal będzie reprezentował zespół Polonii Piła. Dla kapitana zespołu z Grodu Staszica będzie to ósmy sezon w macierzystym klubie.(...)
96
Po niezwykle zaciętym meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, miejscowy MC Nordstern Stralsund uległ minimalnie DMV White Tigers 41:43. W zespole gospodarzy wystąpił Tomasz Gapiński(...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
1
Pierwszy kalendarzowy dzień wiosny wielu uczniów zwykło spędzać w niekonwencjonalny sposób - a już na pewno nie na sali lekcyjnej. Żużlowcy pilskiej "Polonii" postanowili wyjść nap(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com