TOMASZ GAPINSKI - Wiadomości
101
W piątek Polonia Piła ogłosiła, że z drużyną z Grodu Staszica kontrakt przedłużył Michał Szczepaniak, natomiast trzy dni później zespół Tomasza Zentkowskiego pozyskał kolejnego zaw(...)
0
W niedzielę na torze w Lublinie odbył się finał Pucharu Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w którym zwyciężył Robert Miśkowiak. Zapraszamy do przeczytania, co po zawodach mieli do powied(...)
107
W rozegranym w niedzielę w Lublinie finale turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej najlepszy okazał się Robert Miśkowiak. Tuż za nim uplasowali się jego koledzy z Orła Łódź -(...)
0
W dziewiątej rundzie szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze Smederne Eskilstuna 57:33. W zespole gości bardzo słabe zawody odjechał Tomasz Gapiński,(...)
2
Orzeł Łódź pokonał wicelidera rozgrywek z Łotwy, jednak nie wszyscy zawodnicy są zadowoleni ze swojej postawy. (...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
6
Jak poinformował Łódzki klub, Gapiński dołączył dzisiaj do zespołu na zasadzie wypożyczenia ze Stali Gorzów.(...)
2
Tomek Gapiński opowiada o swoich przygotowaniach do sezonu i deklaruje że tym razem zimę przepracował dobrze. (...)
7
Popularny "Gapa" po niemałym zamieszaniu z kontraktem w Rybniku nie miał wyjścia i podpisał kontrakt warszawski. Przez parę dni nie było jednak wiadomo z jaką drużyną.(...)
0
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów przegrała w Lesznie z Fogo Unią 48:42 i praktycznie straciła szansę na wejście do play-offów. Pozytywnym akcentem na pewno jest występ Tomasza Gapińs(...)
0
W niedzielę w Lesznie, Rzeszowie, Grudziądzu i Zielonej Górze rozegrano spotkania 11. kolejki PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy najlepszych zawodników rundy.(...)
0
We wczorajszym finale IMP w Gorzowie Wielkopolskim na "pudle" stanął Tomasz Gapiński, czyli miejscowy zawodnik gorzowskiej Stali. "Gapa" tym trzecim miejscem zaskoczył chyba wszyst(...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza rozgrywany był finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Maciej Janowski, który w finale przyjechał przed Bartoszem Zmarz(...)
1
Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik ,zaś trze(...)
0
Będąca w kryzysie drużyna MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów w niedzielę pojedzie do Zielonej Góry na mecz ze SPAR Falubazem. Tomasz Gapiński liczy, że gorzowianie mogą wywieść stamtąd(...)
0
Zawodnik MoneyMakesMoney.pl Stali Gorzów, Tomasz Gapiński po przegranym meczu z FOGO Unią Leszno czuł się winny porażki na własnym torze. Popularny Gapa przede wszystkim narzekał n(...)
0
Wiele mówi się w ostatnim okresie o Stali Gorzów i ich przedsezonowych transferach, których tak naprawdę nie było... W klubie pozostał wspomniany Tomasz Gapiński, który nie otrzyma(...)
0
Piotr Świderski i Tomasz Gapiński w czwartek podpisali kontrakty ze Stalą Gorzów na starty w tej drużynie w sezonei 2015. Tym samym Drużynowy Mistrz Polski z 2014 roku w przyszłoro(...)
0
Gorzowska Stal postanowiła wzmocnić swoją drużynę przed rundą play-off. Łupem "żółto-niebieskich" okazał się być młody Brytyjczyk Craig Cook.(...)
0
W jedenastym biegu meczu sparingowego między Stalą Gorzów a Unibaxem Toruń doszło do upadku, w którym uczestniczyli Tomasz Gapiński i Adrian Miedziński. Jadąc na prowadzeniu, zawod(...)