Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bydgoszcz, Güstrow, Rybnik oraz jedno tajemnicze miasto będą gospodarzami tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Cztery rundy zmagań zostaną rozegrane w ciągu 28 dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TORUN - wyszukaj wiadomości
228
Rosjanin zastąpił innego Rosjanina(...)
267
W nadchodzącym sezonie w składzie Apatora Toruń miał pojawić się Paweł Łaguta. Wiemy, że tak jednak nie będzie. Toruński klub w tej sprawie wydał stosowne oświadczenie.(...)
167
Sezon 2020 promowany był przez Klub Sportowy Toruń jako „Lata świetności. Rok próby”. Drużyna prowadzona przez Tomasza Bajerskiego mocnym akcentem weszła w ubiegłoroczny sezon eWin(...)
46
W nadchodzącym sezonie Klub Sportowy z Torunia nadal będzie startował pod nazwą eWinner Apator Toruń. Jest to wynik pozytywnych rozmów miedzy przedstawicielami zainteresowanych str(...)
250
KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021. Podobnie jak w poprzednim sezonie karnety obowiązywać będą tylko na siedem meczów rundy zasadniczej. Sprzedaż karnetów odbywać (...)
118
Kontrakt Adriana Miedzińskiego jest ostatnim ogłoszonym przez eWinner Apator Toruń.(...)
570
Karol Żupiński zamienił pierwszoligowy Gdańsk na ekstraligowy eWinner Apator Toruń. Junior związał sią z toruńskim klubem trzyletnim kontraktem.(...)
496
Tobiasz Musielak postanowił o kolejny rok przedłużyć umowę z eWinner Apatorem Torun. Dla Tofeeka będzie to drugi sezon spędzony w klubie z Torunia.(...)
383
Po dwóch latach rozłąki do eWinner Apatora Toruń powraca jego wychowanek, Paweł Przedpełski.(...)
200
eWinner Apator Toruń oficjalnie przedstawił nowego zawodnika, którym w przyszłym sezonie będzie Robert Lambert.(...)
207
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze eWinner Apatora Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
980
5 miesięcy temu
Po długiej próbie reanimowania nawierzchni toru w Gnieźnie sędzia zawodów zdecydował się odwołać mecz 14 rundy pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a Winner Apator T(...)
0
Pożegnanie z sezonem, bo tak można przedstawić sobotnie spotkanie pomiędzy zespołem z Gniezna a drużyną z Torunia. Mecz w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozpocznie się o godz.(...)
20
5 miesięcy temu
Zaplanowany na poniedziałek mecz eWinner 1.Ligi żuzlowej pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a eWinner Apator Toruń ze względy na niekorzystne warunki pogodowe nie (...)
439
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 64:26, dzięki czemu wjeżdża do PGE EKstraligi. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania.(...)
102
Żużlowcy eWinner Apatora Toruń jeszcze nie przypieczętowali awansu do PGE Ekstraligi. Dziś w Łodzi lepszy był od nich miejscowy Orzeł, który zwyciężył 47:43. Punkt bonusowy powędro(...)
0
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielę o godz. 14.00 rozpocznie się spotkanie eWinner Apator Toruń a SC Lokomotiv Daugavpils. Torunianie po decyzji władz ligi o braku fazy play off będą chcieli wykonać kolej(...)
506
Dwa tygodnie po wypożyczeniu z Zielonej Góry, Jonas Jeppesen poprowadził Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski do zwycięstwa nad niepokonanym do dziś liderem rozgrywek eWin(...)
105
eWinner Apator Toruń pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com