TZ OSTROVIA OSTROW WLKP - Wiadomości
1
Pilanie nie dali szans swoim rywalom z Ostrowa, pokonując ich drużynę 59:31. Drużyna znad Gwdy przegrała podczas tego spotkania - podwójnie - tylko jeden wyścig. (...)
227
Po przegranej z Betard Spartą Wrocław zawodnicy TŻ Ostrovii zmierzyli się na własnym torze z drużyną Polonii Piła. Zawody pechowo zakończył Michał Szczepaniak.(...)
59
W środę 23 marca na Stadionie Miejskim w Ostrowie drużyna TŻ Ostrovii zmierzyła się w treningu punktowanym z Betard Spartą Wrocław. Zespół z Ekstraligi pokonał gospodarzy 68:22.(...)
103
Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej PK The Final Word. Kibice żużla z Ostrowa i całej Polski pożegnają szwedzkiego mistrza już w sobotę 1 kwietnia.(...)
104
Na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim trwa montaż amortyzatorów przy bandach, tak aby obiekt spełniał nałożone na kluby przez FIM od 2017 roku, wymogi techniczne.(...)
307
Początek roku dla większości klubów to czas na ustalanie przedsezonowych spotkań sparingowy. Nie inaczej jest w Ostrowie, gdzie włodarze klubu wraz ze sztabem szkoleniowym po mimo (...)
102
Po dwóch latach pobytu w zespole Wybrzeża Gdańsk, Kamil Brzozowski postanowił powrócić do do Ostrowa, gdzie chciałby powrócić do formy z końca sezonu 2014, kiedy to dysponował dobr(...)
811
Na 1 kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie zaplanowano turniej pożegnalny Petera Karlssona, PK The Final Word Ostrów Wielkopolski. Dzisiaj podczas konferencji prasowej, (...)
102
TŻ Ostrovia pozyskała drugiego młodzieżowca do swojej drużyny na sezon 2017. Umowę z ostrowskim klubem podpisał Jędrzej Zając. Dla młodego żużlowca będzie to dopiero drugi sezon na(...)
109
Sam Masters został ogłoszony jako ostatnie wzmocnienie drużyny TŻ Ostrovii. Australijczyk, który rok temu jeździł w Speedway Wandzie Kraków to młody i perspektywiczny zawodnik, maj(...)
91
W dniu dzisiejszym Zbigniew Suchecki został kolejnym zawodnikiem TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. (...)
3
Ostrovia Ostrów wytrwale buduje skład na sezon 2017. Właśnie sięgnęła po kolejnego zawodnika. (...)
0
Patryk Dolny już wie, jaka będzie jego klubowa przyszłość w polskiej lidze w przyszłym sezonie. Wychowanek pilskiej Polonii zmienia barwy na czerwono-białe, Ostrovię Ostrów.(...)
104
TŻ Ostrovia nie ustaje w kompletowaniu składu na sezon 2017. Klub właśnie poinformował o nowym zawodniku w swoich szeregach. Będzie to Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
103
Każdy klub podpisuje kontrakty. Ekipa z Ostrowa właśnie podpisała trzeci. (...)
40
Po roku przerwy spowodowanym różnymi perypetiami głównie jednak tymi finansowymi, na mapę ligowej rywalizacji powraca ostrowski klub. TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w tym roku pos(...)
19
Bartosz Zmarzlik triumfował w silnie obsadzonym 64 Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. Junior Stali Gorzów pokonał w biegu finałowym drugiego, Jarosława Hampela ora(...)
106
Dzisiaj poznaliśmy dwóch kolejnych uczestników 64 Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
0
3 września w Ostrowie odbędzie się kolejna edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa.Wielkopolskim. Jedną z gwiazd tegorocznej odsłony będzie aktualny mistrz świata - Tai W(...)