Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
UNIBAX TORUN - Wiadomości
0
Emil Sajfutdinow poinformował, że w sezonie 2015 nie będzie startował w barwach klubu z Torunia! Rosjanin zawiadomił nas o tym za pośrednictwem facebook'a.(...)
0
10 lat temu
Przyszłość Darcyego Warda w drużynie KS Toruń stoi pod znakiem zapytania, ze względu na bierność FIM co do podjęcia decyzji w sprawie kary dla Australijczyka. (...)
0
Toruński klub przed rozpoczęciem sezonu 2014 miał sprecyzowane plany - zdobycie medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. Ostatecznie torunianie zajęli piąte miejsce w tabeli, nie awan(...)
0
W rozegranym w niedzielę finale Mistrzostw Polski Par Klubowych na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Gorzowa. Srebro wywalczył Unibax Toruń, a brąz Unia Tarnów.(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z Grand Prix Polski rozgrywanych w Toruniu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Łukasza Wilka. (...)
0
Już dziś o godz. 19:00 rozpocznie się Grand Prix Polski w Toruniu. Wszystkich sympatyków żużla zapraszamy serdecznie na relację LIVE z tego wydarzenia na portalu ZUZELEND.COM (...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z wczorajszego treningu przed Grand Prix Polski w Toruniu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Łukasza Wilka. (...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Emil Sajfutdinow dołączył do Unibaksu Toruń przed sezonem 2014. Rosjanin od razu zostł liderem "Aniołów" w rozgrywkach Enea Ekstraligi.(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego spotkania Enea Ekstraligi pomiedzy Unibax Toruń a Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portal(...)
0
W najbliższą niedzielę na toruńskiej MotoArenie rozegrana zostanie ostatnia kolejka Enea Ekstraligi, w którym Unibax Toruń zmierzy się z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Dzisiaj oba(...)
0
W niedzielę 24.08 na torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu rozegrane zostanie spotkanie 13 kolejki Enea Ekstraligi, w którym miejscowa Betard Sparta podejmować będzie Unibax To(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z półfinału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polskich rozgrywanego w Toruniu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com,(...)
0
W najbliższą niedziele na toruńskiej MotoArenie kibiców czeka arcyciekawe spotkanie, w którym miejscowy Unibax podejmie aktualnego Mistrza Polski, Spar Falubaz Zielona Góra. Trener(...)
0
Tarnowianie wygrali na własnym stadionie 52:38 z Unibaxem Toruń. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów i najlepiej punktujących zawodników tego meczu. (...)
0
Unibax w meczu z tarnowianami potrzebował punktów jak powietrza. ?Jaskółki? nie pozostawiły jednak złudzeń swoim rywalom i wygrały 52:38. Najlepszym żużlowcem miejscowych był Artem(...)
0
Wiele wskazuje na to, że od nowego sezonu Unibax Toruń będzie w posiadaniu nowego właściciela, Przemysława Termińskiego, właściciela FST Grupy Brokerskiej. (...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie Miejskim w Tarnowie Mościcach zostanie rozegrany mecz pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Unibaxem Toruń. Poznaliśmy awizowane składy na to spotk(...)
0
Dopiero za trzecim podejściem rozegrano mecz Enea Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów a Unibaxem Toruń. Zwycięskie dwa punkty pozostały w Gorzowie, zaś punkt bonusowy pojechał wraz za(...)
0
Unibax Toruń złożył wniosek o wcześniejszy przyjazd na stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, który będzie areną zaległych zmagań ligowych pomiędzy Stalą Gorzów i właśnie toruńsk(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com