Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VASTERVIK - Wiadomości
377
We wtorek, 4 lipca, odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik, w którym wystąpią reprezentacje Szwecji, Danii, Łotwy i Rosji. Relacja na żywo od 19:00 na n(...)
5
26 lipca na torze w Vastervik obędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach udział wezmą reprezentacje Szwecji, Australii, USA oraz Niemiec.(...)
0
Zwycięstwem reprezentacji Danii zakończył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik. Awans do turnieju barażowego wywalczyli Szwedzi i Czesi.(...)
0
W szwedzkiej Elitserien odbyło się jedno z zaległych spotkań drugiej kolejki. Vastervik Speedway przegrało na własnym torze z Piraterną 44:46. Poniżej prezentujemy wyniki tego spot(...)
0
Organizatorzy Drużynowego Pucharu Świata ustalili już miejsce rozgrywania jednego z półfinałów DPŚ. 29 lipca 2014 roku odbędzie się on w szwedzkim Vastervik.(...)
0
Rewelacja rundy zasadniczej - zespół Vastervik tym razem nie dał rady uporać się z mistrzem Elitserien z poprzedniego sezonu. Goście z Vetlandy pewnie wygrali, robiąc tym samym spo(...)
0
Dackarna potwierdza, że walczy o najwyższe cele w Elitserien. Tym razem żużlowcy z Malilli nie dali szans ekipie Vastervik, pokonując ją na wyjeździe szesnastoma punktami. Porażka (...)
0
We wtorkowym pojedynku szwedzkiej Elitserien w Eskilstunie, miejscowa Ikaros Smederna rozgromiła drużynę Vastervik 59:31.(...)
0
Pogrom - tak jednym słowem można określić wtorkowy mecz pomiędzy Vastervik a Hammarby. Gospodarze zdemolowali drużynę ze Sztokholmu, pokonując ją aż 69:21.(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku szwedzkiej Elitserien, drużyna Piraterny w ostatnim biegu dnia zdołała odwrócić losy meczu i odnieść zwycięstwo nad Vastervik 46:44.(...)
0
W jednym z wczorajszych meczów szwedzkiej Elitserien drużyna Vastervik pokonała na swoim torze Vargarnę 48:42. Znakomicie w tym spotkaniu spisał się aktualny wciąż indywidualny mis(...)
0
Po niesamowitym pojedynku, żużlowcy Dackarny zdołali pokonać ekipę Vastervik czterema punktami. Mecz miał kilka oblicz. Najpierw był wyrównany, później do głosu doszli goście, żeby(...)
0
Minimalne zwycięstwo na własnym torze odniosła we wtorek drużyna Vastervik pokonując 46:43 drużynę Ikaros Smederny.(...)
0
W końcu o udanym spotkaniu może powiedzieć drużyna Elit Vetlandy, która we wtorek pewnie rozprawiła się z zespołem Vastervik, pokonując go 54:36.(...)
0
Oprócz Piraterny, która na własnym torze we wtorek pokonała Elit Vetlandę, w trzech pozostałych meczach triumfowali goście. Nie inaczej było w Sztokholmie, gdzie miejscowe Hammarby(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku II kolejki szwedzkiej Elitserien drużyna Vargarny Norrkoeping przegrała jednym punktem - 44:45 z ekipą Vastervik.(...)
0
Do sporej niespodzianki doszło w pojedynku Vastervik z Indianerną. Gospodarze gładko rozprawili się z mocniejszymi na papierze żużlowcami z Kumli. Mecz nie był zbyt emocjonujący, w(...)
0
Władze szwedzkiej federacji postanowiły, że w rozgrywkach przyszłorocznej Elitserien wystąpi osiem zespołów. Decyzja ta oznacza, iż zablokowany zostanie awans ekipy Hammarby, który(...)
0
Według informacji szwedzkiej gazety ''folkbladet'' Tomasz Gollob po wielu latach opuści Vastervik. Miałby on w tym okienku transferowym zasilić ekipę ze stolicy kraju- Hammarby Szt(...)
0
W drugim rozegranym dzisiaj meczu szwedzkiej Elitserien ekipa Hammarby Sztokholm pokonała Vastervik Speedway 52:38. Nieźle w barwach gospodarzy spisali się Grzegorz Walasek (12+1) (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com