Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VIKTOR KULAKOV - Wiadomości
374
Viktor Kulakov w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Rosjanin postanowił pozostać w eWinner 1.Lidze żużlowej, w której od dwóch sezonów rządzi i dzieli.(...)
127
Zawodnik eWinner Apatora Toruń, Viktor Kulakov występować będzie w zielonogórskim klubie jako gość. Jutro włodarze klubu z W69 przedstawią jednego z czołowych zawodników eWinner 1.(...)
306
Viktor Kulakov wpisem na swoim koncie jednego z portali społecznościowych pożegnał się i za razem podziękował tarnowskim kibicom, klubowi Unii Tarnów za najlepszy jak dotychczas s(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika XI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Viktor Kulakov (Unia Tarnów).(...)
0
Działacze Grupa Azoty Unii Tarnów zamknęli skład na sezon 2018. Ostatnim zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jaskółek, został dziś oficjalnie Viktor Kulakov. (...)
36
Viktor Kulakov będzie nadal reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz. Rosjanin w środę podpisał w klubie aneks do kontraktu na 2017 rok. (...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
6
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie informuje, iż dwaj Rosyjscy zawodnicy bydgoskiej Polonii : Andriej Kudriaszow oraz Viktor Kulakov od czwarku tj. dnia (...)
2
Dorosły czempionat ruszył już w kwietniu, teraz czas rozpocząć walkę o koronę Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. W najbliższą sobotę 18 czerwca na torze w King?s Lynn rozpoczn(...)
0
Sezon żużlowy w pełni. Jednym z liderów bydgoskiego zespołu w tym sezonie jest Viktor Kulakov. Zapraszamy do lektury wywiadu z młodym rosyjskim zawodnikiem.(...)
1
Bydgoska Polonia po wyrównanym spotkaniu uległa na swoim torze gościom z Częstochowy w stosunku 41 do 49.(...)
3
Jak prędzej informowaliśmy Władysław Gollob ma już gotowy skład na sezon 2016 i teraz w spokoju oczekuje na proces licencyjny.(...)
18
Jakiś czas temu poznaliśmy skład bydgoskiej Polonii na sezon 2016. Wczoraj został on potwierdzony za pośrednictwem strony internetowej klubu.(...)
11
Ostatnio mieliście okazje zadać pytania nowemu zawodnikowi bydgoskiej Polonii. Viktor odpowiedział na wasze pytania, poniżej prezentujemy odpowiedzi.(...)
14
Kolejny odcinek cyklu #waszwywiad. Tym razem na wasze pytania odpowie Viktor Kulakov.(...)
25
List intencyjny z bydgoskim zespołem podpisał Viktor Kulakov, który w przeszłości reprezentował już klub z ulicy Sportowej 2. (...)
31
W minioną niedzielę, 4 października, rozegrano prawdopodobnie ostatnie w tym roku zawody żużlowe, których na częstochowskim torze było naprawdę sporo.(...)
0
W dniu dzisiejszym barwy tarnowskich Jaskółek na zasadzie wypożyczenia zasilił Viktor Kulakov. Viktor w krótkiej rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swoim nowym zespole, (...)
0
Rosyjski żużlowiec będzie miał możliwość występów na polskich torach w sezonie 2015. Właśnie uzgodnił umowę wypożyczenia do klub z PGE Ekstraligi - Unii Tarnów. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com