Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIKTOR KULAKOW - Wiadomości
101
12 miesięcy temu
Wiktor Kułakow jak na razie błyszczy w eWinner 1 lidze. Rosjanin ma najwyższą średnią ligową, i spełnia przedsezonowe oczekiwania kibiców z Gdańska. Zawodnik rozmawiał z Rafałem Su(...)
0
W minionym sezonie był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi. Po wywalczonym z zespołem Apatora awansie do Ekstraligi postanowił jednak zostać na jej zapleczu. Zasi(...)
69
Apator Toruń podpisał dziś kolejny kontrakt. Nowym zawodnikiem „Aniołów” będzie Wiktor Kułakow, startujący w tym sezonie w barwach Unii Tarnów.(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
363
W sobotnie popołudnie w Nice 1. Lidze Żużlowej rozegrany został pierwszy mecz półfinałowym pomiędzy Unią Tarnów a PGG ROW Rybnik. Gospodarze, mimo obecności Wiktora Kułakowa, najsk(...)
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
2
Po wczorajszym sparingu ze szwedzką Griparną, Josh Bates podpisał list intencyjny na mocy którego zostanie zawodnikiem "Kolejarza" w najbliższym okienku transferowym. (...)
181
W przyszłym tygodniu, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, w mieście nad Brdą powinny rozpocząć się treningi. Równolegle w klubie rusza nabór do szkółki żużlowej. (...)
1
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych za odmowę startu w Drużynowym Pucharze Świata! Taką decyzję podjęła FIM.(...)
0
Paweł Przedpełski zwyciężył w pierwszej Rundzie Kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w czeskich Pardubicachz kompletem punktów! Drugie miejsce zajął Wiktor (...)
0
Unibax Toruń podpisał dzisiaj kontrakty z dwójką zawodników. Pierwszym z nich jest Wiktor Kułakow, z którym podpisano czteroletnią umowę, zaś drugim utalentowany Australijczyk - Ma(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com