Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WILKI KROSNO - Wiadomości
544
Andrzej Lebiediew przechodzi z PGG ROW Rybnik do beniaminka eWinner 1.Ligi, Wilków Krosno. Indywidualny Mistrz Europy z 2017 roku związał się z Krosnem rocznym kontraktem.(...)
1217
W przyszłym sezonie Patryk Wojdyło nadal będzie reprezentował barwy Wilków Krosno lecz nie jako młodzieżowiec, a zawodnik u24.(...)
1130
Wadim Tarasienko brylował w sezonie 2020 w 2. LŻ uzyskując najlepszą średnią biegową (2,652 pkt.). Rosjanin, który poprowadził Wilki Krosno do awansu przyznaje, że jeszcze waha się(...)
238
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe Metalikę Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 32:16. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole w stosunku 57:33 i awansowały do eWinner 1. Ligi Żużlowej. Kontuzji, najprawdopodobniej złamania obojczyka, doznał (...)
103
Takiego spotkania w tym sezonie II ligi żużlowej jeszcze nie było. Po dwóch miesiącach zmagań i ośmiu odjechanych spotkaniach stają naprzeciw siebie lider i wicelider tabeli, będąc(...)
107
Wilki Krosno rozbiły na wyjeździe RzTŻ Rzeszów w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Wilki Krosno pokonały na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:25. Punkt bonusowy z dwumeczu pomiędzy zespołami trafia na konto Wilków z Krosna.(...)
106
Nietypowo jak na 2. Ligę Żużlową w poniedziałkowe popołudnie odbyły się zawody na stadionie przy Warmińskiej 1 w Poznaniu. Miejscowy specHouse PSŻ Poznań podejmował lidera tabeli n(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poznaniacy nie chcieli kusić losu i na podstawie niekorzystnych prognoz jak i niezbyt zadowalającego stanu nawierzchni postanowili za porozumieniem z GKSŻ przełożyć spotkanie z sob(...)
0
Kolejny mecz w tym tygodniu przełożony.(...)
107
Kolejne wysokie zwycięstwo Wilków Krosno. Dziś na własnym torze zespół z Podkarpacia rozbił specHouse PSŻ Poznań 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
W niedzielę, 30 sierpnia, na stadionie w Krośnie połowę sezonu osiągnie II Liga Żużlowa. Spotkanie Wilków Krosno z drużyną specHouse PSŻ Poznań będzie piątym pojedynkiem obu tych (...)
0
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drużyny Wilków jadą w tym roku z zupełnie różnym nastawieniem. Dla MSC Wolfe Wittstock to debiutancki sezon w polskiej lidze i priorytetem jest aklimatyzacja oraz dobra postawa, sz(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe OK Bedmet Kolejarza Opole w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wadim Tarasenko postanowił spędzić sezon 2020 w 2.LŻ licząc, że na dłuższą metę przyniesie to dobre efekty. W rozmowie z redaktorem Michałem Czajką z lokalnej prasy podkarpackiej, (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com