Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
84
W najbliższą niedzielę, Falubaz Zielona Góra będzie gościć na domowym torze częstochowskiego Włókniarza. W czwartkowe popołudnie, oba kluby podały swoje zestawienia na to starcie. (...)
104
W piątkowy wieczór podopieczni trenera Cieślaka zremisowali ze Stalą Gorzów i wywieźli z miasta nad Wartą dwa punkty.(...)
0
W III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanej w czeskich Pardubicach ekipa Francepolu Falubazu Zielona Góra zajął wspólnie z Bocar Włókniarzem Częstochowa pierws(...)
234
W 9 kolejce PGE Ekstraligi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, podopieczni Marka Cieślaka podejmą zespół z Gorzowa. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. (...)
380
Firma bukmacherska forBET będzie sponsorem tytularnym częstochowskiego klubu. Umowa została podpisana do końca sezonu 2018. Zawodnicy spod Jasnej Góry występować będą pod nazwą for(...)
229
ROW Rybnik przedstawił pierwszych rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno.(...)
0
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa tak brzmieć będzie pełna nazwa częstochowskiego zespołu przystępującego w obecnym sezonie do rozgrywek PGE Ekstaraligi. Nowi sponsorzy tyt(...)
144
W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 odbędzie sie wyczekiwana przez kibiców prezentacja ekstraligowego Włókniarza Częstochowa. Za(...)
103
Sześć spotkań, rywale z PGE Ekstraligi oraz jeden reprezentujący Nice PLŻ. Tak wygląda plan przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego w wykonaniu zawodników Włókniarza Częst(...)
402
28 stycznia, w sobotę, na częstochowskim lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się XV edycja częstochowskiej Gali Lodowej. W piątek poznaliśmy pełną obsadę i formułę zawod(...)
140
Trener częstochowskiego Włókniarza zdradził z kim jego zespół spotka się podczas meczy sparingowych. Lwy zmierzą się z trzema ekstraligowcami : Ekantor.pl Zielona Góra, Stal Gorzów(...)
101
Wczoraj częstochowska Rada Miasta uchwaliła budżet na rok 2017. Radni miejscy głosowali za zwiększeniem środków na promocja miasta poprzez sport z 3,5 mln do 4,2 mln zł. 2,5 mln zł(...)
107
Okienko transferowe już zostało zamknięte, składy skompletowane i ogłoszone. Składy poszczególnych drużyn przedstawiają się interesująco. Powoli kreowani są już faworyci i kandydac(...)
127
Tomasz Bajerski obecnie jest ekspertem i komentatorem zawodów Nice PLŻ w TVP. Blisko jest środowiska pierwszoligowego w Polsce i ma swoje przemyślenia na różnie tematy. Wychowanek (...)
103
Sztaby szkoleniowe obu drużyn awizowały składy na nadchodzące spotkanie. Włókniarz będzie walczył o pełną pulę, by przedłużyć szanse na jazdę w finale. W pierwszym meczu częstochow(...)
26
W piątkowe popołudnie w Rybniku na stadionie przy ul. Gliwickiej odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. O złoty medal rywalizowało 7 drużyn, w tym broniąca (...)
99
Autobiografie osób związanych ze sportem to żadna nowość. Półki księgarni wręcz uginają się pod ciężarem życiowych wyznań rozmaitych piłkarzy, koszykarzy czy tenisistów. Jednakże p(...)
190
Żużlowy Włókniarza intensywnie przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Już wkrótce cała kadra zespołu spotka się na kilkudniowym zgrupowaniu, na którym to m.in. przejdą testy wyd(...)
143
Sezon 2016 zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa prezentację każdej drużyny PGE Ekstraligi i Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Zaczynamy dzisiaj od Eko-(...)
100
W późne sobotnie po południe częstochowski klub poinformował o pozyskaniu nowego sponsora tytularnego.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com