Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WLOKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZESTOCHOWA - Wiadomości
533
Dzisiaj władze częstochowskiego Włókniarza pochwaliły się tym, iż pozyskały na nadchodzący sezon sponsora tytularnego. (...)
33
Jak już wcześniej informowaliśmy w przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa występować będzie Andriej Kudriaszow. (...)
102
Częstochowski klub pozyskał nowego zawodnika na starty w sezonie 2018. Barw Włókniarza Częstochowa bronić będzie Rosjanin - Andriej Kudriaszow. Informację tę podano podczas wczoraj(...)
152
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa poinformował dzisiaj, że w przyszłym sezonie pod numerem 8 lub 16 startować będzie Duńczyk, Andreas Lyager. (...)
259
Rune Holta w nadchodzącym sezonie nie założy już plastronu Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Norweg z polskim paszportem prawdopodobnie będzie startował w barwach Get Wel(...)
116
Kapitalne widowisko stworzyli uczestnicy IV Międzynarodowego Turnieju Indywidualnego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, który rozegrano w piątkowy wieczór na SGP Arenie. Ostat(...)
31
W środę 4 października o godz. 17 na stadionie w Rybniku zostanie rozegrany zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Przypomnijmy, że zawody te miały się odbyć (...)
205
Kolejny raz organizatorzy Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zmuszeni zostali podjąć decyzję o odwołaniu zawodów. Planowany na dzień dzisiejszy turniej nie odb(...)
103
Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się XII runda DMPJ, leszczynianie na swoim koncie zapisali 24 punkty. Drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Włókniarz Vitroszlif Cr(...)
102
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w stosunku 57:(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, w jednym z meczów spotka się nadal aktualny Drużynowy Mistrz Polski z ekipą Włókniarza, k(...)
100
W niedzielę Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w ostatnim meczu PGE Ekstraligi przed własną publicznością pokonał Betard Spartę Wrocław 47:43. Liderem "Lwów" był w tym meczu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 47:43(...)
0
W minioną niedzielę podczas meczu Get Well Toruń – Włókniarz Vitroszlif CrossFit Włókniarz Leon Madsen był prawdziwym liderem „Lwów” spod Jasnej Góry. Duńczyk zdobył trzynaście pun(...)
102
W Toruniu Jack Holder postrzegany jest jak zbawiciel, który ma pomóc „Aniołom” w walce o utrzymanie. Póki co, nie jest on w stanie zastąpić Grega Hancocka jednak punktuje lepiej ni(...)
127
Nie w Rybniku jak pierwotnie zaplanowano a właśnie w Częstochowie rozegrana została 9. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na SGP Arenie Częstochowa triumfowali młodzieżo(...)
101
W niedzielę o godzinie 16:30 odbędzie się mecz 13. Kolejki PGE Ekstraligi, w którym to lider tabeli uda się pod Jasną Górę aby odbyć rewanż za majowe spotkanie, które Wrocławianie (...)
111
Chris Holder w minioną niedzielę, robił co mógł na Motoarenie aby pomóc swojej drużynie. Australijczyk zdobył w sumie dziesięć punktów ale mimo to Get Well Toruń uległ Włókniarzowi(...)
78
Trzynasty dzień sierpnia będzie sądnym dniem dla Get Well Toruń bowiem aby utrzymać się w lidze będzie musiał pokonać ROW Rybnik na ich własnym torze. Wydaje jest trudne ale nie ni(...)
11
Get Well Toruń nie ma w tym sezonie powodów do radości. Przegrana na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa sprawia, że do Rybnika podopieczni Jacka Frątczaka jadą z nożem na gard(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com