ZAPLECZE KADRY JUNIOROW - Wiadomości
104
Już w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć m.in. Miśkowiaka i Lamparta na torze.(...)
0
14 punktów wczoraj i tyle samo dzisiaj zdobywali zwycięzcy Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie. Środowe zmagania wygrał reprezentant Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Karol Żupiński, przed wc(...)
102
Na torze w Lublinie odbył się we wtorek, (6.10) turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Najlepszy był Mateusz Świdnicki z Włókniarza Częstochowa (14 pkt.), a na drugim stopniu podium st(...)
104
Dziś odbył się turniej Zaplecza Kadry Juniorów w którym triumfowali na pierwszym stopniu podium Alex Zdardziński, na drugim Oskar Bober a na najniższym Bartosz Smektała. Oto wyniki(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)
3
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się pierwszy dzień Turnieju Kadry Juniorów. Na drugim miejscu stanął Daniel Kaczmarek, który w biegu dodatkowym zmierzył się z Rafałem Karcz(...)
4
Za nami pierwszy dzień turnieju Zaplecza Kadry Juniorów na SGP Arenie w Częstochowie. Zwycięzcą okazał się Maksym Drabik, który zdobył komplet punktów. Za nim uplasowali się dwaj z(...)
0
We wtorek i środę (22-23 września) na SGP Arenie w Częstochowie zorganizowane zostaną turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Częstochowskie turnieje będą 10. i 11. zawodami tego typu w (...)
0
Mający odbyć się dziś we Wrocławiu Turniej Zaplecza Kadry Juniorów nie dojdzie do skutku z powodu niesprzyjającej pogody. Decyzja o rozegraniu zawodów w dniu jutrzejszym o godz. 1(...)
0
Krystian Pieszczek z Lotosu Wybrzeże Gdańsk ponownie zwyciężył w drugim Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanym ponownie w Tarnowie. Drugie miejsce z taka sama ilością punktów(...)
0
Wygraną Krystiana Pieszczka z gdańskiego Lotosu Wybrzeża zakończył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Toruniu. W środę o godz. 11:00 również na tarnowskim torze rozegr(...)