21.04.2024 | SE: NovyHotel Falubaz Zielona Góra vs ZOOleszcz GKM Grudziądz (2 kolejka) | (2,3,1,3,2) 11 |
Raport |
12.04.2024 | SE: Betard Sparta Wrocław vs NovyHotel Falubaz Zielona Góra (1 kolejka) | (3,3,3,1,2) 12 |
Raport |
01.04.2024 | Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela Opole | (1,0,1,3,1) 6 |
Raport |
29.03.2024 | SE: NovyHotel Falubaz Zielona Góra vs Arged Malesa Ostrów Wlkp. (0 kolejka) | (3,1*,3,2*,) 9+2 |
Raport |
27.03.2024 | SE: Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs NovyHotel Falubaz Zielona Góra (0 kolejka) | (2,3,d,2,) 7 |
Raport |
24.03.2024 | XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz | (3,0,1,3,2) 9 |
Raport |
24.09.2023 | SE: Betard Sparta Wrocław vs Platinum Motor Lublin (20 kolejka) | (2,3,0,2*,3) 10+1 |
Raport |
17.09.2023 | SE: Platinum Motor Lublin vs Betard Sparta Wrocław (19 kolejka) | (3,2,2*,3,0) 10+1 |
Raport |
12.09.2023 | Dackarna Malilla vs Lejonen Gislaved | (1,1*,3,2,1) 8+1 |
Raport |
10.09.2023 | SE: Platinum Motor Lublin vs Tauron Włókniarz Częstochowa (18 kolejka) | (3,2,1,2*,) 8+1 |
Raport |
05.09.2023 | Lejonen Gislaved vs Dackarna Malilla | (1*,0,3,1*,0) 5+2 |
Raport |
04.09.2023 | 3 Finał Canal+ online IMP - Łódź | (3,3,2,2,1) 11 |
Raport |
29.08.2023 | Lejonen Gislaved vs Indianerna Kumla | (3,2*,3,1*,) 9+2 |
Raport |
26.08.2023 | SE: Tauron Włókniarz Częstochowa vs Platinum Motor Lublin (17 kolejka) | (3,3,2*,2,3) 13+1 |
Raport |
22.08.2023 | Indianerna Kumla vs Lejonen Gislaved | (0,3,2,3,3) 11 |
Raport |
20.08.2023 | SE: Platinum Motor Lublin vs For Nature Solutions KS Apator Toruń (16 kolejka) | (3,1,3,3,1) 11 |
Raport |
15.08.2023 | Lejonen Gislaved vs Vaestervik Speedway | (3,1,1,1,2*) 8+1 |
Raport |
13.08.2023 | SE: For Nature Solutions KS Apator Toruń vs Platinum Motor Lublin (15 kolejka) | (3,3,2*,3,0) 11+1 |
Raport |
09.08.2023 | SE: Betard Sparta Wrocław vs Platinum Motor Lublin (14 kolejka) | (2,3,0,2,2*) 9+1 |
Raport |
31.07.2023 | 3 Finał Canal+ online IMP - Krosno | (,,,,) 0 |
Raport |