Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA ENERGIACOM WLOKNIARZ - Wiadomości
0
Dla Kacpra Woryny zbliżający się sezon będzie trzecim z Lwem na plastronie. Nie ukrywa, że dobrze się czuje pod Jasną Górą. W rozmowie z naszym portalem odpowiada czy jest szansa, (...)
102
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzony w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca Fogo Unii Leszno. - Będę jeździł w miejscu, w którym się wychowałem i chcę być solidnym (...)
102
W ostatni dzień okienka transferowego, Włókniarz Częstochowa poinformował, że Jakub Miśkowiak zostaje w ekipie brązowego medalisty PGE Ekstraligi 2022 na kolejny rok. Będzie to pie(...)
119
O tym, że Mateusz Świdnicki odejdzie z klubu z Częstochowy mówiło się od kilku tygodni. Sam zawodnik również informował, że w przyszłym roku zmieni pracodawcę. Dziś informację tę p(...)
107
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzonych w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca do macierzystego klubu. O powrocie wychowanka Fogo Unii Leszno spekulowano od dłuższeg(...)
583
Duńczyk, Mikkel Michelsen w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy częstochowskich Lwów.(...)
382
Bartosz Smektała, po dwóch sezonach zdecydował się opuścić szeregi zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.(...)
1165
Dotychczasowy trener zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, Lech Kędziora przez dwa kolejne lata nadal pełnił rolę szkoleniowca w częstochowskim klubie.(...)
105
W Częstochowie przez ostatnie dwa dni odbywał się nietypowy turniej. Klub zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa postanowił zorganizować tzw. Turniej szkoleniowy. Czym on jest? (...)
107
Za Leonem Madsenem bardzo udany sezon. Zawodnik zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa nie tylko zdobył medal Drużynowych Mistrzostw Polski, ale również został Indywidualnym Mi(...)
115
Duńczyk po sezonie 2022 pożegna się z Motorem Lublin. 28-latek swoją decyzję oficjalnie przekazał za pośrednictwem social mediów.(...)
414
Na torze w Ostrowie odbył się dziś egzamin na licencję "Ż" na motocykle o pojemności 250cc oraz 500cc. Egzamin miał się odbyć dzień wcześniej, jednak PZM zdecydował się go przełoży(...)
203
Po tym sezonie Mateusz Świdnicki kończy starty jako junior. Dla żużlowca był to także ostatni rok startów w barwach częstochowskiego klubu. Podczas meczu o brązowy medal PGE Ekstra(...)
366
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W sobotę (24 września) zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Stawką jest brązowy medal PGE Ekstraligi 2022. W 1. meczu wygrali torun(...)
102
7 września 2022 będzie jedną ze szczęśliwszych dat w karierze Mateusza Świdnickiego. To właśnie tego dnia odniósł największy jak dotąd sukces. Wychowanek częstochowskiego Włókniarz(...)
115
ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa doznała bolesnej porażki w drugim półfinałowym meczu z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów 42:48 i tym samym nie pojedzie w finale PGE Ekstraligi. W(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
352
Kacper Woryna zostaje na kolejny sezon w Częstochowie(...)
129
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com