Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kacper Woryna: Jesteśmy głodni sukcesów i gotowi, aby znowu podnieść rękawice
 10.03.2023 15:21
Dla Kacpra Woryny zbliżający się sezon będzie trzecim z Lwem na plastronie. Nie ukrywa, że dobrze się czuje pod Jasną Górą. W rozmowie z naszym portalem odpowiada czy jest szansa, aby zdobyć złoty medal DMP w barwach drużyny z Częstochowy, jak ocenia zgrupowania kadry oraz jaki jest najważniejszy dla niego cel na sezon 2023.

1) Kacper sezon 2023 zbliża się wielkimi krokami, za tobą zgrupowanie kadry jak oceniasz takie obozy one są potrzebne, pomagają w twoim przypadku ?

 

Kacper Woryna: Obóz oceniam na duży plus. Była bardzo fajna integracja i dużo aktywności w przyjemnym miejscu. Na pewno wszystkim się podobało.

 

2) Trochę zmian zaszło w drużynie z Częstochowy, czy na pozycjach seniorskich czy juniorskich, Ty zdecydowałeś pozostać pod Jasną Górą, myslałes o zmianie otoczenia na sezon 2023 czy w ogóle pojawiły się takie telefony do Ciebie ?

 

Kacper Woryna: Będzie to już mój trzeci sezon we Włókniarzu. Myślę, że to mówi samo za siebie.

 

3) W zeszłym roku w 2022 nie udało się zdobyć złotego medalu DMP, uważasz, że przy tych zmianach kadrowych oraz pozostaniu Pana Leszka Kędziory na stanowisku Managera w sezonie 2023 jesteście w stanie zdobyć  złoty medal DMP ?

 

Kacper Woryna: W zeszłym sezonie również byliśmy w stanie zdobyć ten medal, ale życie napisało inny scenariusz. Sport jest nieprzewidywalny i pełen niespodzianek. Jesteśmy głodni sukcesów i gotowi, aby znowu podnieść rękawice.

 

4) Kacper jaki stawiasz sobie taki nadrzędny cel na rok 2023 ? Co musiałoby się wydarzyć, abyś zbliżający się sezon uznał za udany ?

 

Kacper Woryna: Przejechać sezon bez kontuzji i z uśmiechem na twarzy.

 

5) Jakie zmiany Kacper wprowadziłeś w przygotowaniu do zbliżającego się sezonu ?

 

Kacper Woryna: Nie było zmian, standardowe przygotowania.

 

Kacper Woryna chciałby w końcu zdobyć złoty medal DMP z drużyną z Częstochowy.

Marcin Marchel (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com