Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA ENERGIACOM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
448
Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, aktualny Drużynowy Mistrz Polski z zespołem Motoru Lublin, Maksym Drabik w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy swojego macie(...)
255
W piątek (7 października), żużlowcy zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa spotkali się z kibicami w Galerii Jurajskiej. (...)
131
Nie jest żadną tajemnicą, że w Częstochowie od lat jedno z najwyższych miejsc w hierarchii zajmuje szkolenie młodzieży. Na tym polu znajdujemy się na piedestale, a przygotowanie ad(...)
223
Nie tak wyobrażał sobie zakończenie sezonu Duński żużlowiec Jonas Jeppesen. Duńczyk upadł na tor podczas treningu przed zawodami w Dohren.(...)
101
Prezes zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Michał Świącik podsumował sezon 2022 i opowiedział o zdobytych przez drużynę trofeach, powodach do dumy i częstochowskich kibicac(...)
113
W rewanżowym meczu o 3. miejsce zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń (59:31) i wywalczył brązowe medale PGE Ekstrali(...)
172
Obok MOTORU Lublin, to właśnie ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa była stawiana w roli faworyta do wielkiego finału PGE Ekstraligi. Podopieczni Lecha Kędziory zmuszeni są je(...)
137
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano 8. finałowa rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. (...)
280
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Zarząd Włokniarza Częstochowa wydał oświadczenie dotyczące odejścia z klubu jej ikony, Sławomira Drabika. W związku z tym odejściem narasta coraz więcej historii, a to oświadczen(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
62
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi poinformowano o nowej dacie pierwszego meczu o 3. miejsce. Drużyny o brązowy medal DMP zmierzą się 11 września. Bez zmian pozostaje termin p(...)
116
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym półfinałem PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
0
W najbliższy weekend zaplanowano drugie spotkania ćwierćfinałów PGE Ekstraligi w sezonie 2022. W Lublinie, Gorzowie oraz Częstochowie poznamy półfinalistów, którzy powalczą o medal(...)
106
Betrad Sparta Wrocław uległa przed własną publicznością w ćwierćfinałowym pojedynku PGE Ekstraligi przeciwko drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Dan Bewley w spotk(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com