Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA ENERGIACOM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Betrad Sparty Wrocław i zielona-energia.com Włókniarz C(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
157
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka przegrała z drużyną zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. W miejsce kontuzjowanego Huberta Jabłońskieg(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie uległa drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Dzięki zwycięstwu za trzy punkty częstochowianie utrzymali drugą pozycję w PGE Eks(...)
108
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie uległa na własnym obiekcie drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Goście zdecydowanie lepiej odczytali warunki torowe, a na prze(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
0
Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała zespół Fogo Unii Leszno. Częstochowianom nie przeszkodziły opady deszczu,(...)
193
W związku z udziałem aż siedmiu zawodników reprezentujących kluby PGE Ekstraligi w Grand Prix Challenge zaplanowanym na 20 sierpnia w szkockim Glasgow, dojdzie do zmiany w kalendar(...)
155
W piątkowe popołudnie Fogo Unia Leszno zmierzyła się z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w ostatniej rundzie fazy zasadniczej PGE Ekstraligi. Leszczynianie ulegli drużynie (...)
103
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinałach zmierzy się ze sobą sześć najlepszych zespołów, które będą rywalizować w trzech ćwierćfinał(...)
196
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanow(...)
107
Motor Lublin na wyjeździe pokonał Włókniarz Częstochowa w ramach Ekstraligi u 24 w stosunku 44-46.(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
217
Włókniarz Częstochowa poinformował w swoich mediach społecznościowych o decyzji swojego kapitana n temat jego przyszłości w kulubie. Leon Madsen przedłużył kontrakt i spędzi pod Ja(...)
108
22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELUB, w której udział wzięli menedżer zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Jarosław Dymek oraz junior ekipy spod Jas(...)
1103
W najbliższą niedzielę (24.07.2022 godzina 19:15) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotka się z niepokonaną w tym sezonie ekipą Motoru Lublin.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com