Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety w związku z z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza oraz z uwagi na planowane w najbliższą sobotę uroczystości pogrzebowe i zapowiadaną żałobę narodową odwołana zostaje XV Opolska Gala Żużla na Lodzie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
21 grudnia 2014r odbędzie się prezentacja drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
0
Jak wiele znaczy pomoc innych, pamięć, wsparcie materialne oraz duchowe przekonują się osoby, które doznały poważnych urazów. W sporcie żużlowym każdy dzień jest drogą w nieznane. (...)
0
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja jakoby młody Czech, Vaclav Milik zdecydował związać się kontraktem z wrocławskim Betardem Spartą. Według samego zawodnika prawda je(...)
0
Marek Cieślak ? trener beniaminka pierwszej ligi nie ukrywa zdenerwowania na Kenniego Larsena, zawodnik ten rozmawiał z Ostrovią odnośnie startów w lidze, po czym wyłączył telefon (...)
0
W dniu dzisiejszym dowieziono na Stadion Miejski 300 ton sjenitu. Pracom na ostrowskim owalu przyglądał się Marek Cieślak. Mirosław Wodniczak tłumaczy nam dlaczego tak ważne jest d(...)
0
W dniu dzisiejszym Zespół ds. Licencji dla Klubów Polskiego Związku Motorowego podjął decyzję odnośnie licencji dla klubów na sezon 2015. Poniżej treść oświadczenia.(...)
0
Władze bydgoskiego zespołu podały ceny biletów i karnetów na sezon 2015.(...)
0
Panująca cisza wokół zawierania umów z zawodnikami, nie oznacza że nie są prowadzone negocjacie. Dziś już wiadomo, że w ŻKS Polonia Bydgoszcz SA startowac będzie Robert Miśkowiak. (...)
0
21 grudnia zawodnicy pierwszoligowej drużyny ? MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia zostaną zaprezentowani ostrowskiej publiczności. Będzie to pierwsza tego typu prezentacja w histori(...)
0
W dniu wczorajszym Główna Komisja Sportu Żużlowego zawiesiła drużynę MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia w związku z nie zapłaconą karą w wysokości 80 tysięcy złotych. (...)
0
4 lata temu
Fanów miniżużla z Bydgoszczy zapewne ucieszy wiadomość, że władze klubu postanowiły zrobić coś z obiektem imienia Mieczysława Połukarda, na którym ścigają się najmłodsi adepci spor(...)
0
Marzy o startach w Grand Prix i opowiada między innymi o kulisach odejścia z Tarnowa. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Borowiczem. (...)
0
W dniu dzisiejszym w bydgoskiej Polonii został podpisany kontrakt z trenerem Jackiem Woźniakiem. Trener Gryfów przy okazji powiedział o planach na nowy sezon. (...)
0
Chris Harris składając dzisiaj podpis pod kontraktem, zdecydował się przedłużyć o kolejny rok swój pobyt w klubie ŻKS ROW Rybnik. Brytyjczyk jednocześnie sprawił sobie prezent na 3(...)
0
Scott Nicholls w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy klubu z Ostrowa. W dniu dzisiejszym zdecydował się on podpisać list intencyjny na starty w owej drużynie. (...)
0
Duńczyk Nicolai Klindt podpisał niedawno list intencyjny z Orłem Łódź. W minionym sezonie 25 - latek zdobywał punkty w barwach PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
Orzeł Łódź na swojej oficjalnej stronie poinformował, że dogadał się z dwójką zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy łódzkiej drużyny. Jedną podpowiedzią j(...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
1
ŻKS ROW Rybnik poinformował, iż w piątek klub pochwali się kontraktem z kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie reprezentować barwy rybnickiej drużyny.(...)
0
Baliński nie jest jedynym nabytkiem drużyny z Rybnika, do zespołu dołączył również Troy Batchelor i Sebastian Ułamek. Jednak o przynależności klubowej Balińskiego w ostatnim czasie(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com