Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Tuż przed rozpoczęciem rywalizacji w turnieju Speedway President Cup Grudziądz, Rafał Okoniewski oraz Daniel Jeleniewski złożyli autografy pod kontraktami na starty w sezonie 2015 (...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest już fotorelacja z rozegranego dzisiaj turnieju Speedway President Cup Grudziądz. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterki portalu zuzelend.com, Aleksandry (...)
0
W rozegranym dzisiaj na torze grudziądzkiego GKM turniej Speedway President Cup Grudziądz po zwycięstwie w biegu dodatkowym triumfowała ekipa Ocetix. (...)
0
Po wielu dniach sportowych emocji, w żużlu przyszedł czas rozliczeń oraz bilansu zysków i strat. Z myślą o naszych Czytelnikach redakcja ZUZELEND.com przygotowała cykl podsumowując(...)
0
Z podejrzeniami poważnych uszkodzeń wewnętrznych w tym także kręgosłupa został helikopterem przetransportowany do szpitala ukraiński żużlowiec, Andriy Karpov podczas rozgrywanego w(...)
0
Dzisiaj w siedzibie bydgoskiej Polonii swój kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Marcin Jędrzejewski. (...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań finałowych Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1. (...)
0
Drużyna łódzkiego Orła dla wielu, niespodziewanie awansowała do finału play-off Nice PLŻ. A w nim , w pierwszym spotkaniu na własnym torze odniosła zwycięstwo z faworytem do awansu(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat informujący o wyborze Piotra Szymańskiego na Przewodniczącego Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe, wyborze delegatów GKSŻ (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym m.in informuje o wyznaczeniu Przewodniczącego Jury Zawodów finałowych Nice PLŻ oraz komisarza toru na finałowe zawody PLŻ(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego, w komunikacie wydanym dzisiaj przedstawia obsadę sędziowską na rewanżowe spotkania finałowe Nice PLŻ oraz PLŻ1, finału MDMP oraz finału MMPPK. (...)
0
Za nami pierwsze mecze finałowe we wszystkich klasach rozgrywkowych. W czterech spotkaniach jakie miały dzisiaj miejsce we wszystkich wygrali gospodarze, a poniżej prezentujemy ich(...)
0
W dzisiejszym meczu finałowym Nice PLŻ, łódzki Orzeł pokonał faworyta do awansu PGE Marma Rzeszów 48:42. Janusz Ślączka, trener rzeszowskiego klubu uważa mimo wszystko, że w rewanż(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań finałowych Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1. (...)
0
Na godzinę 18:00, 3 października zaplanowany został na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie jubileuszowy, 30. Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. (...)
0
Dzisiaj poznaliśmy finalistów Enea Ekstraligi. W najbliższą niedzielę o tytuł najlepszej drużyny w kraju zmierzą się : Stal Gorzów z Fogo Unią Leszno. W Nice PLŻ w dniu jutrzejsz(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała dwa komunikaty, w którym informuje o nowym terminie spotkań półfinałowych Nice PLŻ w Grudziądzu oraz w Rzeszowie.(...)
0
Mecz rewanżowy Nice PLŻ pomiędzy GKM Grudziądz a Orłem Łódź został odwołany z powodu obfitych opadów deszczów a w konsekwencji złego stanu toru. (...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań półfinałowych fazy play - off Enea Ekstraligi, Nice PLŻ ora(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań półfinałowych fazy play - off Enea Ekstraligi, Nice PLŻ ora(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com