Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Polecamy
Co nowego w żużlowym Toruniu? Znany dziennikarz krytykuje Unibax. Finał GP już nie w Toruniu?
 11.02.2013 19:14
Unibax Toruń to klub, który w ostatnich tygodniach musi odpierać silną krytykę. Wśród największych oponentów wobec poczynań klubu z Grodu Kopernika znajduje się Dariusz Ostafiński ? dziennikarz ?Przeglądu Sportowego?.

Na swoim blogu dziennikarz w ostrych słowach wypowiedział się o drużynie z kujawsko-pomorskiego: "Osobiście dziwię się ekipie z Torunia, że wpierw zbudowała skład na medal, a teraz robi wszystko, żeby zepsuć atmosferę. Od trzech zawodników domaga się zwrotu kasy, a z jednym to już prowadzi otwartą wojnę na oświadczenia. Jak dla mnie żenada. Co znaczy 200, może 250 tysięcy, jeśli zbudowało się ekipę za 12 baniek" 

 
Jak donosi „Przegląd Sportowy” kibice speedwaya z Torunia będą już niedługo musieli przełknąć kolejną gorzką pigułkę. O tym, iż w 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie miałyby odbyć się pierwsze na tym obiekcie zawody z cyklu Grand Prix, mówi się nie od dziś. To z kolei oznaczałoby, że Toruń w tym roku ostatni raz będzie miał okazję zorganizować ostatni, najbardziej prestiżowy turniej Grand Prix.
 
W negocjacje w sprawie GP w Warszawie zaangażowany jest Wojciech Stępniewski - były szef żużlowego Unibaxu Toruń, a teraz prezes ligi żużlowej. Ma być organizatorem zawodów w stolicy, a według "PS" wspomagać będzie go właśnie ekipa, która zajmuje się turniejem również na MotoArenie
Jarosław Węgler (za: sport.pl, Przegląd Sportowy)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com